Teraz jest czwartek, 21 czerwca 2018, 18:06

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Panasonic FZ20 vs Fuji S7000 vs Sony V3 
Autor Wiadomość

Post Panasonic FZ20 vs Fuji S7000 vs Sony V3
Witam.
Niedawno zamieszczałem pytanie w folderze "Co kupić za XXXzł" ale wtedy miałem totalny mętlik w głowie i nawet nie wiedziałem jaką konkretnie kwotę mogę wydać.
Teraz nadszedł czas zakupu, a swój wybór zawęziłem do trzech modeli (jak w temacie).
Najbliżej mi do Panasonica - jasny obiektyw, podobno dobra optyka, 5mln pix mi w zupełności wystarczy, no i ten wyyyyygląd...
Jeśli chodzi o Fuji to niestety nie miałem go jeszcze w ręku, gdyż nie znalazłem go w żadnym sklepie w Warszawie. Natomiast sprzedawca z Media Markt stwierdził że oprócz S5500 to oni już Fuji nie zamawiają wogóle. Sam osobiście twierdzi, że to b. dobre aparaty ale mają tak słabo wypromowaną markę, że mu zalegały w magazynie... No ale aparat będę kupował w Niemczech i może tam będę miał okazję...
Na Sony V3 zwróciłem uwagę jak w jednym z czasopism fachowych (nie pamiętam tytułu) zdobył tytuł kompakta '2004. No i faktycznie parametry ma całkiem niezłe.

Co mam wybrać???

Aparat ma być używany przez początkującego amatora i osoby dużo podróżującej. zależy mi jednak żeby miał dużo funkcji manualnych, coby trochę pouczyć się fotografoiwać a nie tylko pstrykać, no i drobnostka - coby robił dobre zdjęcia :) Głównie będę fotografował góry, plenery, widoki, ludzi, ale nie wykluczone że zabiorę go również "do cioci na imieniny". Mniej mi zależy na makro.

Pomóżcie...

Za wszystki rady z góry dzięki, jak tylko coś kupię nie omieszkam się pochwalić.

Pozdrawiam

niedziela, 13 marca 2005, 09:24

Post xxx
Hmm. Wlanie jestem w Niemczech a tu drozyzna. Moze troszke taniej niz w polskich sklepach, ale w necie w sklepach mozna kupic znacznie taniej. Moze zle szukam (?). Chyba jednak nic tu nie kupie, bo co to za frajda kupic drozej i to jeszcze bez polskiej instrukcji :(((((

sobota, 19 marca 2005, 00:30
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]