Teraz jest wtorek, 13 listopada 2018, 04:45

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 CANON A70 czy A80 może jakiś inny??? POMOCY!!! 
Autor Wiadomość
Post CANON A70 czy A80 może jakiś inny??? POMOCY!!!
Witam serdecznie

Mam mały dylemacik... nie wiem jaki wybrać model aparatu kompletnie się na tym nie znam (wiem co to rozdzielczość i własnie tym się różnią oba modele). Poradzcie co wybrać? np. KODAK proponuje dosyć tanie modele ale czy warto się kusić na "fuszery"? myślałam o HP ale wizualnie niezbyt mi odpowiada chociaż może nie jest ważny wygląd...ważne możliwości i jeszcze jedno aparacik ma służyć do celów amatorskich, jakieś imprezki rodzinne itp. Za wszelaką pomoc z góry piekne dzięki.

Pozdróóóóóóóóóóóófka

czwartek, 27 listopada 2003, 16:42

Myślę, że do przedstawionych zastosowań (całkowicie amatorskie) w zupełności wystarczy coś w granicach 1300zł typu Olympus C-350 albo Minolta E323 (ze wskazaniem na Olympusa). 3 megapiksele, 3x zoom, dobre lampy i programy tematyczne. Tanie modele Kodaka są niespecjalne, (optyka), HP awaryjne (i nie tylko - mają serwis gorszy, niż można to sobie wyśnić w najgorszych koszmarach). Canon A70 to podobna klasa, tylko dopłacasz ok. 400zł za programy półmanualne, z których jako amatorka korzystać pewnie w ogóle nie będziesz - są one używane przez osoby bardziej zaawansowane w fotografii. A jakość zdjęć nie będzie lepsza niż w C-350 czy E323. A80 - jak wyżej, tylko dostajesz jeszcze 4MP matrycę, którą możesz wykorzystać tylko drukując w formacie A4 (kto to robi?). No i dopłacasz jeszcze parę stówek. Z drugiej strony warto się zastanowić, czy nie kupić jakiegoś aparatu typu superkompakt - bardzo cienkiego, który łatwo jest mieć zawsze przy sobie - a to jest czasem bardzo cenne.

czwartek, 27 listopada 2003, 18:36
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]