Teraz jest niedziela, 21 października 2018, 21:18

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Pomocy - co wybrac?? 
Autor Wiadomość
Post Pomocy - co wybrac??
Witam, wiem ze podobnych poztow jest jush tu troche, ale mam konkretne wymagania:
aparat ma byc wykorzystywany do robienia fotek na koncertach, imieninach cioci oraz tzw. sportowych - chodzi o to zeby mial szybka migawke.
Zastanawiam sie nad a300, ale widzialem tesh kilka fajnych minolt, hp i c-350 olympusa.
wazne zebym sie zmiescil w 1000, aparat niekoniecznie musi byc nowy.
Dobrze by bylo gdyby jeszcze baterie starczaly na wiecej niz 15 zdjec.
Z gory dziekuje za pomoc

poniedziałek, 8 grudnia 2003, 11:33

Wszystkie aparaty cyfrowe, jakie znam, mają migawki wystarczające do robienia zdjęć sportowych. 1/500s przy zoomie 3-4x wystarcza w zupełności (krótsze migawki są raczej do zdjęć pod światło). Nie licz na to, że nie będziesz musiał kupić do aparatu akumulatorów i ładowarki - baterie mają po prostu za mało pojemności na eksploatowanie przez wyświetlacz. A dobre akumulatory spokojnie starczają na przynajmniej 100 zdjęć (w każdym widzianym przeze mnie aparacie). Canon A300 to bardzo dobry model, ale bez zooma - może powodować problemy przy koncertach, tam 3x zoom może się bardzo przydać. Minolty E332 chyba nie kupisz za 1000zł. Z C-350 też będziesz miał problemy. Z nowych starczy na Minoltę E232 (bardzo dobrą, ale tylko 2MP). Jeżeli używany, to polecałbym C-350, a najlepiej C-300 (sam ma takiego i jestem bardzo zadowolony, jak na prosty aparat, jest z kilku względów lepszy niż C-350 - tańsze karty, nieco lepsza optyka, 4 paluszki zamiast 2 - dłuższy czas pracy na bateriach). Moim zdaniem to najlepsza jakość zdjęć w tej klasie cenowej.

poniedziałek, 8 grudnia 2003, 19:10
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]