Teraz jest sobota, 23 czerwca 2018, 19:59

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 HP czy Kyocera??? 
Autor Wiadomość
Post HP czy Kyocera???
Zamierzam kupic cyfrowke HP 735 lub Kyocere L3. Sa zblizone cenowo. O Hp slyszalem duzo zlych opini ma jednak sporo mozliwosci w ustwieniach recznych i tematycznych. Co do Kyocery to niestety nie wiem czy mozna nim robic w miare niezle zdjecia w nocy i seryjne (na stronie fir. niewiele). Czy ktos ma taki aparat. Niech sie podzieli wrazeniami.
Nie piszczie ze Kyocera metalowa, ladna zgrabna itd. To wszystko wiem. :roll:

piątek, 12 grudnia 2003, 12:12

Przepraszam, ale zadajesz pytanie, jakbyś chciał kupić drukarkę laserową. HP to kiepski wybór, a Kyocera wcale nie lepszy. Powtarzam wielokrotnie - aparat cyfrowy to przede wszystkim aparat, a dopiero potem urządzenie cyfrowe. Od elektroniki dużo ważniejsza jest optyka i optoelektronika (pomiar światła). Ani HP, ani Kyocera, ani Pentagram, ani Media-Tech, itp. nie mają w tej dziedzinie większego doświadczenia. Jeżeli chcesz być spokojny o los swoich pieniędzy, to kup coś firm Canon, Fuji, Minolta, Nikon, Olympus. Te firmy mają trochę pojęcia o aparatach. Nie wiem ile teraz kosztuje HP735, ale jeśli masz z 1300zł zainwestuj w Olympusa C-350zoom lub Minoltę E323. Jeśli masz mniej, rozważ Canona A300 i Minoltę E223. Na pewno będziesz bardziej zadowolony z E223 za 800zł, mimo matrycy tylko 2MP, niż z HP czy Kyocery.

piątek, 12 grudnia 2003, 19:18
Post Kyocera to tak naprawde Yashica -a to chyba nie taka zla ...
...firma robiaca apararty, ale dzieki za zainteresowanie :roll:

piątek, 12 grudnia 2003, 19:30
Masz rację Kuki, Kyocera to Yashica której aparaty analogowe i optyki są naprawdę niezłe, zaś HP 850 którego mam ma optykę Fuji, a zdjęcia robi bardzo porządne (możesz zobaczyć próbki na plfoto.com - gadnet). Myśle że pomiędzy 735 a L3 jakościowo nie będzie za dużej różnicy dlatego wybrałbym ten który daje większe mozliwości.

piątek, 12 grudnia 2003, 19:35
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]