Teraz jest poniedziałek, 15 października 2018, 23:26

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Panasonic FZ20 a Minolta A200 
Autor Wiadomość

Post Panasonic FZ20 a Minolta A200
Nadszedł moment kiedy z Zenita TTL czas przesiąść się na cyfrę. Zastanawiam się nad dwoma modelami Panasonicem FZ20 i Minoltą A200. Do tej pory bardziej skłaniałem się do Panasonica ale, że różnica w cenie nie jest zbyt duża zacząłem zastanawiać się nad Minoltą. Do tej pory bawiłem się Zenitem i lubiłem sobie w nim pokręcić i poustawiać wszystko ręcznie przed pstryknięciem zdjęcia, dlatego nie chcę zwykłego kompaktu, ale mimo to raczej nie będzie profesjonalnych prac, raczej cykanie dla przyjemności i czasami jakieś fotki na stronę a rzadziej do druku. Aparatu będzie jednak też używać żona, co oznacza, że sporo będzie robione w trybie Auto. Minolta kusi dużą matrycą i przystępną ceną ale ma mniejszy zoom i boję się szumów jakie może dawać na zdjęciu, robiłem trochę pożyczanym FZ20, całkiem mi ten sprzęt pasował i jaka taką opinię o nim mam. Tak jak powiedziałem Minolta kusi i prosiłbym w opiniach o zwrócenie uwagi bardziej na wady i zalety właśnie tego modelu.
Dzięki z góry za opinie

środa, 28 września 2005, 19:51

Wady A200 - długi czas pomiędzy kolejnymi zdjęciami, AF zwłaszcza przy słabym oświetleniu często nie ustawia właściwie ostrości (pomimo sygnalizcji), trochę mała pojemność baterii, słaby automatyczny balans bieli, zalety były już często opisywane.

czwartek, 29 września 2005, 11:36
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]