Teraz jest piątek, 19 października 2018, 09:18

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Lustrzanka do focenia na rajdach samochodowych 
Autor Wiadomość
Post Lustrzanka do focenia na rajdach samochodowych
Witam
Do tej pory robilrm fotki Canonem S1 IS, ale popsul mi sie, naprawilem i sprzedalem :-)
Zmierzam do tego,ze mam zamiar kupic sobie jakas lustrzanke,pytanie-jaka?Wiem ze narazam sie w tym momemencie bo jest morze informacji na ten temat...Chce wydac jak najmniej,kolo 3 tys,w gre wchodzi zestaw z kitowym obiektywem,na razie nie stac mnie na inny obiektyw-jak tylko bedzie kasa zamierzam kupic tele i lampe blyskowa,poczytalem troche,jednak z uwagi na moje dosyc specyficzne zastosowanie chcialbym zapytac sie Was-uzytkownikow,ktorzy foca lustrami na rajdach,wyscigach,czy podczas imprez sportowych,co wybrac:

-Canon 350D
Obiektyw 18-55 wersja II
-Minolta 5D
Obiektyw AF DT 18-70mm
-Nikon D50
Obiektyw AF-S DX Zoom-Nikkor 18-55mm

Teoretycznie zostaje jeszcze Pentax i Olympus ale nie wydaje mi sie zeby te dwa aparaty nadawaly sie do moich potrzeb.
Nie mam jakichs szczegolnych preferencji jesli chodzi o marke,wiem ze te 3 aparaty sa zblizone do siebie mozliwosciami,ale nigdy nie mialem do czynienia z zadnymi lustrzankami,poki co interesuje mnie ktory z tych obiektywow ma najszybszy AF,ktore foca w miare przyzwoicie w trybie Auto,bo zanim sie naucze robic porzadne zdjecia pewnie minie troche czasu-nie mam za duzo czasu na nauke w tej chwili,czy stabilizacja obrazu ma duze znaczenie w przypadku Minolty jak nie uzywam teleobiektywu,jak wyglada sprawa baterii w przypadku tych modeli-ile wytrzymuja i wreszcie jezeli chodzi o cene,czy warto poczekac do stycznia,bo dluzej nie moge,czy lepiej kupic teraz?
Prosze wlascicieli wyzej wymienionych modeli o opisanie swoich doswiadczen z tymi aparatami pod katem szybkosci AF,zdjec seryjnych,intuicyjnosci obslugi w przypadku osob ktore nie mialy kontaktu z lustrzankami.
Z gory dziekuje
Pozdrawiam!

niedziela, 6 listopada 2005, 03:06
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]