Teraz jest czwartek, 19 lipca 2018, 02:28

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Canon A620 czy Olympus SP-350 
Autor Wiadomość

Post Canon A620 czy Olympus SP-350
Witam ponownie:))
Ktory z tych aparatow wybrac Canon jest w zasadzie sprawdzonym sprzetem to juz kolejny model z serii A, natomiast Olek to nowy model (ma stopke do lampy i funkce zdjec panoramicznych a Canon tego nie ma). Oba maja podobna specyfikacje i cene. (Olek ma stopke do lampy i funkce zdjec panoramicznych a Canon tego nie ma).
Bardzo Was prosze o rade i uzasadnienie swoje wypowiedzi, a moze polecicie mi inny aparat. Wlasnie sprzedalem starego cyfraka i jeszcze strsze lustro i nie mam czym focić a najpozniej przed swietami musze kupic aparat, wiec prosze o szybki odzew.
Z gory bardzo dziekuje za odpowiedzi - aartek.

niedziela, 4 grudnia 2005, 23:38

Post odp
Witam, mylisz się co do Canona, już poprzednie modele z serii A miały tę funkcje. Nie inaczej jest w przypadku A610/620. SP-350 ma troche więcej funkcji zaawansowanych jak bracketing, zapis w formacie RAW, TIFF i stopkę do lampy. Ale Canon ma za to zgraby i obracany ekran LCD i menu PL, zdjęcia zapisuje na kartach SD, które są bardziej popularne niż XD Olympusa. Oglądałem te dwa modele w sklepie i uważam że SP-350 to kompletna porażka jeżeli chodzi o design, wielki 6,4 cm ekran lcd zajmuje prawie cały tylny panel, napewno pochłania mnóstwo energii.
Najlepiej gdyby wypowiedział się ktoś kto posiada jeden lub drugi model, niestety oba cyfraki są dość krótko na rynku i mało jest recenzji czy testów.

poniedziałek, 5 grudnia 2005, 23:41
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]