Teraz jest czwartek, 19 lipca 2018, 17:12

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Przesiadka z Sony DSC-F505V 
Autor Wiadomość

Post Przesiadka z Sony DSC-F505V
Witam Szanownych Kolegów! Chciałbym skorzystać z Waszej porady odnośnie wyboru nowego sprzętu. Mam zamiar przesiąść sie wreszcie z mojego starego (aczkolwiek moim zdaniem stosunkowo udanego) Soniacza DSC-F505V na coś nowszego. Mój wybór waha sie pomiędzy Canon'em S3is a Panasonic'em FZ7. Najczęściej zajmuję sie makro fotografią, zdjęciami portretowymi lub też "trzaskam" fotki na wakacjach, starając się osiągnąć przyzwoite efekty. Zdaje sobie sprawę z tego że nie są to może aparaty z górnej półki, lecz zasobność portfela , jak i wymagania odnośnie "kompaktowości" sprzętu skłaniają mnie ku temu wyborowi. Byłbym wdzięczny za wszystkie cenne uwagi odnośnie możliwości wykonywania takim sprzetem dobrych zdjeć nocnych, przy długich czasach naświetleń, portretowych czy też krajobrazach. Lubię bawić się manualem, więc mam nadzieje że przesiadka z Sony będzie satysfakcjonująca, ale czasami też chciałbym móc zaufać trybowi auto, szczególnie oddajac aparat w ręce komuś kto miałby wykonac fotkę np. mnie i mojej dziewczynie, a komu reczne ustawienia przysporzyły by nie lada problemu. Ogólnie zależy mi na dobrym i w miare szybkim trybie automatycznym oraz rozbudowanych funkcjach manualnych i dostępności dodatkowych akcesoriów (filtry, konwertery itp). Z góry dziękuje wszystkim za odpowiedź, i przepraszam za przydługawy, pierwszy mój post na tym forum. Pozdrawiam!

[ Dodano: Pon Lis 06, 2006 7:34 pm ]
Dziękuje za pomoc Szanownych kolegów. Kupiłem Panasonica FZ50. Proszę o zamknięcie tematu.

środa, 1 listopada 2006, 12:41
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]