Teraz jest środa, 20 czerwca 2018, 01:58

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 canon G7 Pan. fx2 może coś innego? 
Autor Wiadomość

Post canon G7 Pan. fx2 może coś innego?
witam
zastanawiam sie nad kompaktem do 2000zł, ( aparat nie musi być wielkości karty kredytowej ale ma dać sie nosić bez specjalnych toreb czyli zoom x12 odpada).
Podoba mi sie CANON G7 niepokoi mnie tylko że ma zaawansowaną redukcję szumów (pewnie elektroniczną) bo może na tym traci na jakości/ostrości fotek? ciekawe jak robi fotki bez tego i do ilu ISO (max ma 1600)
Może ktos sie spotkał z tym modelem (dosyć nowy)?
I jak robi fotki na automacie tzn czy potrafi dobrze dobrać parametry bo podobno np Fuji 5600 ma z tym problemy... ?
I jak inne firmy np Lumix? Sony?.
Mam teraz Nikona 7900 i jest prawie ok-tylko manuala brak i mam problem jak używam ustawienia -scena >wnętrze< z lampą, to fotki są prawie zawsze rozmyte- tzn ruszone,chyba że przystawie aparat do sciany :? czy to wina czasu synchronizacji? a jak nie, to czego? Ma tylko 400iso-max Dodam ze jak użyc AUTO to jest OK ale zdjęcia są brzydkie takie jakieś płaskie (tzn z przodu jasno z tyłu ciemno).
I jeszcze ,pytanie czytałem gdzieś ze fuji stosuje jakąś super matryce(V generacji teraz VI) z której mozna korzystać do 800 ISO bez zauwazalnych szumów- jak to sie ma do rzeczywistości? no i jak inne firmy? Bo teraz prawie kazdy aparat ma 1600, ale ciekawe do jakiej czułosci można z tego korzystać i potem ogladać fotki?

niedziela, 26 listopada 2006, 19:00
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]