Teraz jest wtorek, 13 listopada 2018, 02:55

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 OLEK 750 czy KODAK DX6490 
Autor Wiadomość

Post OLEK 750 czy KODAK DX6490
Zamierzam kupic aparacik ale niejestem przekonany czy uzasadnione bedzie wydanie 2700 na olka jesli mozna obecnie nawet w wyprzedazy kupic kanona za 1900, tylko czy z taka obnika niewiaze sie slabe wykonanie kanona? bo z tego co zdarzylem sie zorientowac w parametrach to olek niewiele prowadzi parametrami ,nio ale to tylko suche liczby, moze jst ktos kto mial doczynienia z tymi delikwentami i poradzi cos madrego ;-)

hmmmm mile widziane ewentualne alternatywne wybory cyfrowego cacka z matryca 4mp w cenie 2-3000 z gory thx za rade

środa, 14 stycznia 2004, 16:25

Są już podobne wątki na forum w porównaniach.

Wydaje mi się, że nawet w sklepach można znaleźć C-750 po niższej cenie niż 2700 - dzisiaj widziałem go za 2500. Poza tym zdaję sobie sprawę, że niekoniecznie musisz być entuzjastą Allegro, ale tam kupisz ten aparat za 2100 złotych, a Kodaka za 1800. Czy warto tyle dopłacać? To sprawa dyskusyjna, Kodak jest jeszcze mało sprawdzonym aparatem, na tym forum dopiero teraz pojawiają się pierwsi jego użytkownicy. Wygląda ciekawie.

Pozdrawiam.

środa, 14 stycznia 2004, 19:05
Moderator

Ginty, chyba ten Kodak jest troszkę droższy na Allegro - o około 100 zł.

kaczor - co to za marka aparatów kanon ? Skoro nie wiesz jak się pisze tę nazwę, to czy na pewno potrzebujesz aparatu za 2000-3000 zł, którego możliwości możesz wcale nie wykorzystać?

Poza tym skro podajesz jakąś cenę modelu firmy "anon", to wypadałoby dodać jeszcze co to za model... Biorąć pod uwagę, że nie znasz się na cenach z Allegro, wnioskuję, że może to być A70, ale znowu on nie ma $ Mpix... Czyżby więc A80? Na Allegro jest za tyle, ale wątpię, abyś tam zaglądał, skoro nie znałeś cen innych aparatów...

Ps, poszukaj następnym razem na forum infomacji, które Cię interesują, zamiast tworzyć kolejny, bardzo podobny wątek. Przez takie działanie, zauważyłem, że ostatnio to forum stało się strasznie zaśmiecone i ciężko się połapać w tych wszystkich wątkach. Wychodzi na to, że w kilku trzeba pisać to samo, bo niektórym nie chce się poszukać odpowiednich informacji.

Pozdrawiam.

środa, 14 stycznia 2004, 21:53

Masz rację, Vendeur, z tym zaśmiecaniem, ale nie czepiajmy się przesadnie. W końcu mozna "przekierować" na interesujący wątek lub też nie odpowiadać. Poza tym nie zawsze jest się łatwo połapać, wątki naprawdę dziwnie skręcają, jeżeli chodzi o tematykę.

Kaczor - założyłem, że wciąż chodzi Ci o Kodaka 6490 kontra C-750; więc jest tutaj podobny wątek z C-740 i C-750.

Co do cen - w tej chwili rzeczywiście najniższa cena to 1900, ale dramatycznie spadła liczba aukcji. 2 dni temu widziałem Kodaka 6490 za 1800 - zapewne rozszedl sie momentalnie. Oczywiście piszę o tych z opcją "Kup teraz". Najtańszy C-750to wciąż 2100 zł.

środa, 14 stycznia 2004, 22:12

Post hmmmm
co do slow krytyki to zgadzam sie ze w moim watku znalalo sie kilka bledow ale to niepowod do sprowadzania mnie oraz mojego pytania do poziomu kogos kto wogule niewie co pisze, wypraszam sobie !!!! a jelsi moj watek uwazacie za zasmiecanie forum to albo nieodpisujcie albo podajcie alternatywne stronki gdzie moge zanlezc wiecej informacji na temat testow KODAKA!!! :P bo co do OLIMPUSA nieco czytalem jush. Jelsi chodzi o Allego (jestem uzytkownikiem ponad rok wiec chyba raczej wiem o istnieniu takiej storny :P), to ten rodzaj zakupu biore pod uwage, lecz anrazie chcialem poczytac na temat aparatow....

środa, 14 stycznia 2004, 23:50

Ok, zatem proszę bardzo:

http://forum.swiatobrazu.pl/foto/viewtopic.php?t=757

Chociaż zapewne go już czytałeś. W tym wątku jest też odnośnik do strony z recenzjami.

Pojawiły się już również pierwsze wrażenia świeżo upieczonego posiadacza Kodaka 6490. W skrócie - jest bardzo zadowolony. Ale ja też jestem bardzo zadowolony a posiadam C-740, więc ten fakt chyba nie ułatwi Ci decyzji.

Pozdrawiam.

czwartek, 15 stycznia 2004, 00:09
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]