Teraz jest wtorek, 11 grudnia 2018, 06:50

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Co mam wybrać z Ultra zoom? 
Autor Wiadomość
Post Co mam wybrać z Ultra zoom?
Poradźcie mi co mam wybrać z ultra zoomem. Jestem amatorem ale nie długo chcę nim być to będzie moja pierwsza cyfrówka i nie wiem na co mam się zdecydować. Wcześniej chciałem kupić coś taniego ale doszedlem do wniosku że nie ma sensu, że lepiej pozbierać na coś lepszego. W skąpcu wyskoczyły mi cztery takie aparaty Fuji S5600, Fuji S5700, Kodak Z650 i Z710. Wybrałem przedział 600-799 bo na razie na tyle jestem pewien kasy:/ Co będzie najlepsze z tego?

wtorek, 29 maja 2007, 00:27

wtorek, 29 maja 2007, 11:42

Rozsądną propozycją wydaje się Fujifilm FinePix S5700, choć nie wiem jak w praktyce z nim :)

wtorek, 29 maja 2007, 17:04
No właśnie że o 5700 nie piszą za dobrze forach na tym z resztą też:/ Trochę boję się S5700 bo piszą że ma słabe parametry pomimo większej ilości pikseli... Ale przy najmniej wiem już że to będzie Fuji:) i krąg się zacieśnia do dwóch modeli;)

[ Dodano: Wto Cze 12, 2007 7:56 pm ]
Zdecydowałem kupić sobie 6500 trochę poczekam odłożę ale będę miał aparat na trochę więcej czasu niż 5700 czy 5600 poza tym dostałem znak z góry:) Jak już zacząłem poczyniać kroki wiecie zamówienie w necie i takie tam to odepowiedź jaką otrzymalem to że S5600 jest już wycofany ze sprzedaży przez Fuji. Zatem los tak już chciał:) Poza tym jak dla mnie nie widzę duzej różnicy szczerze między 6500 a 9600 poza ilością pikseli i stopką... Ja jednak ten zakup traktuję jakko rozgrzewkę można powiedziec wprowadzenie w świat bardziej dojhrzałej fotografii w lampe zewnętrzna zainwestuję dopiero jak kupie sobie Lustrzankę jeżeli ją kupię ale puki co szczerze nie czuję potrzeby:) A obiektywy w obydwu modelach te same więc po co przepłacać;)

środa, 30 maja 2007, 22:41

Dobry wybór :D Mam Fuji 6500 od niedawna i szczerze jestem wniebowzięty. Jest to więcej niż oczekiwałem od aparatu za tą cenę. świetny obiektyw, słabo szumi, manualne nastawy itd. Jest to aparat którym szczerze można się pobawić w dobrą i swiadoma fotografię.

czwartek, 26 lipca 2007, 05:26
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]