Teraz jest niedziela, 18 listopada 2018, 14:57

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 HP 618, help !! Kupic go, czy moze cos innego ?? HELP 
Autor Wiadomość

Post HP 618, help !! Kupic go, czy moze cos innego ?? HELP
Chce kupic aparat cyfrowy, dlugo wybieralem i trafilem na aparat HP 618
W zestawie znajduja sie :
- sam aparat
- karta 64 mb
- 4 baterie akumulatorki
- podreczna torba na aparatu i oprogramowanie
- pilocik do aparatu
- plyta CD z softem
- kabel USB do polaczenia z kompem

Nie wiem czy oplaca sie to wszystko kupic za 850 zl ?? jezeli nie to prosil bym o pomoc w wyborzez aparatu. pozdrawiam, radox

sobota, 24 stycznia 2004, 11:06
Post Re: HP 618, help !! Kupic go, czy moze cos innego ?? HELP
radox napisał(a):
Chce kupic aparat cyfrowy, dlugo wybieralem i trafilem na aparat HP 618
W zestawie znajduja sie :
- sam aparat
- karta 64 mb
- 4 baterie akumulatorki
- podreczna torba na aparatu i oprogramowanie
- pilocik do aparatu
- plyta CD z softem
- kabel USB do polaczenia z kompem

Nie wiem czy oplaca sie to wszystko kupic za 850 zl ?? jezeli nie to prosil bym o pomoc w wyborzez aparatu. pozdrawiam, radox

Opłaca się.To był mój pierwszy aparat cyfrowy. Kolory cudowne,zdjęcia bezbłędne, silna lampa błyskowa. Wada - mała rozdzielczość (2 Mpix).

sobota, 24 stycznia 2004, 12:29
Opłaca się. To był mój pierwszy aparat cyfrowy. Kolory cudowne, zdjęcia bezbłędne, silna lampa błyskowa. Wady - jak na dzisiaj trochę mała rozdzielczość (2 Mpix).

sobota, 24 stycznia 2004, 12:41

Post ale...
Kupowac, czy moze w tej cenie znajde cos lepszego, szczerze nie znam sie, ale aparatu chce uzywac do robienie fotek znajomym w oswietleniu dziennym, jak i rowniez w nocy na imprezach. wiec... prosze o odpowiedz. i jesli kupie tego HP czy bede mial problem za sprzedarza go ??

sobota, 24 stycznia 2004, 13:36
Moderator

Poczytaj w dziale "Sprzęt". HP ma ogólnie BARDZO ZŁĄ opinię z racji awaryjności (chociaż akurat chodzi o inne modele). Ja bym wybrał co innego. Może np Minoltę E323? Poczytaj w tym dziale, bo tam jest więcej info.

sobota, 24 stycznia 2004, 13:59

Post Przekonalem sie do Minolty
OK dzieki Vendeur i Witek_el, pomogliscie mi bardzo, a wlasciwie Witek_el naklanial mnie do kupna 628 ale zaufam Vendeur'owi i chyba bedzie to dobry wybor a aparat bedzie mi dobrze sluzyl. Na allegro aukcja konczy sie za 8 h wiec moze uda mi sie kupic, jak kupie i odbiore przesylke, pochwale sie zdjeciami :D, jezeli ktos ma pomysl na aparat w tym przedziale cenowym to niech jeszcze napisze posta, bede czekal, pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za pomoc, radox
PS. Nie twierdze, ze ktorys aparat jest lepszy, a ktorys gorszy, bo nie znam sie za bardzo, ale przyznam, ze chcetnie kupilbym dwa i przetestowal, bo na cyferkach i literkach sie nie znam za bardzo, ale jak troche poczytam i po pstrykam to moze kiedys ja bede mogl komus pomoc. :)

sobota, 24 stycznia 2004, 17:38

nie kupuj HP mam HP 612 2 dni i juz sie zepsuł dobrze ze moge oddac, z tego co doczytałem w necie padł mechanizm ustawiania ostrosci obiektywu ( error 108)

sobota, 24 stycznia 2004, 21:50

nie kupuj HP mam HP 612 2 dni i juz sie zepsuł dobrze ze moge oddac, z tego co doczytałem w necie padł mechanizm ustawiania ostrosci obiektywu ( error 108)

sobota, 24 stycznia 2004, 21:51

Całkowicie się zgadzam z Vendeurem - E323 w cenie rzędu 800-900 złotych to chyba najlepsze rozwiązanie.

Co do HP - fakt, są awaryjne, ale odnoszę wrażenie, że ze starszymi modelami sytuacja nie wyglądała aż tak tragicznie. Ale HP 735 to chyba rekordzista, jakiś sabotaż czy coś...

niedziela, 25 stycznia 2004, 01:31
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]