Teraz jest środa, 19 września 2018, 13:03

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Canon 1 ds mark 3 gdzie naprawić 
Autor Wiadomość

Post Canon 1 ds mark 3 gdzie naprawić
Witam serdecznie, choć w dziale kamer zadawałem już kilka pytań tu jestem pierwszy raz. Jeżeli możecie to proszę pomóżcie, poradźcie gdzie naprawić ten apartat. co jakiś czas na lustrze pojawiają się plamy wskazujące na wyciek smaru- oleju, poza tym AF w autmacie nie ostrzy jak powinien kupiłem go w styczniu tego roku jako nowy i taki też był prosto ze sklepowej półki. Wysyłałem go już dwa razy na żytną, a tam czyszczą i mówią że to zwykłe zabrudzenie, ostatnio po odbiorze z serwisu już na drugi dzień zaczął robić plamki na zdjęciach więc jakie zabrudzenie jak nawet obiektywu nie ściągałem po założeniu.Za pół roku skończy się gwarancja i będzie dupa. Naczytałem się o polskich serwisach tyle że wnioskuję z tego że nigdzie w Polsce nie ma uczciwego i solidnego serwisu, pozostaje chyba kupić jakiegoś kompakta za parę stów i jak walnie to go wywalić, jednym słowem ręce opadają. Jeżeli ktoś zna jakiś godny polecenia serwis to błagam doradźcie, tylko nie piszcie że w Berlinie.Pozdrawiam Wszystkich

niedziela, 19 czerwca 2011, 22:58

Post Re: Canon 1 ds mark 3 gdzie naprawić
Żytnia?

wtorek, 9 sierpnia 2011, 15:06
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]