Teraz jest wtorek, 25 września 2018, 03:20

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Tamron 17-50 nie ostrzy, karta pamieci sd zawiesza się 
Autor Wiadomość

Post Tamron 17-50 nie ostrzy, karta pamieci sd zawiesza się
Witam, proszę o pomoc, zakupiłem aparat canon EOS 60D, obiektyw tamron 17-50 i kartę sd sandisk extreme 16gb 45mb/s, po wykonaniu około 700 zdjęć, 200 było tylko ostrych przeraziłem się tym i zgłosiłem to do sklepu, przyjęto obiektyw do reklamacji, stwierdzono że jednak nie ostrzy dobrze tzw. mydlenie, po upływie 2 tygodni otrzymałem obiektyw, po kilku próbach stwierdziłem że nie ma żadnej poprawy i do tego jeszcze karta pamięci po wyłożeniu z aparatu i po zgraniu fotek na pc, kartę włożyłem ponownie do aparatu a on pokazywał komunikat iż brak dostępu do karty, proszę zmienić kartę lub sformatować, czy ktoś miał podobny przypadek, najchętniej oddałbym cały sprzęt do sklepu czy to jest możliwe, wcześniej robiłem na 400d i karta compactflash i nigdy nie miałem takiego problemu, jeszcze raz proszę o pomoc

środa, 13 lutego 2013, 17:42

Post Re: Tamron 17-50 nie ostrzy, karta pamieci sd zawiesza się
WitamJesli chodzi o tamrony to jest loteria duzo juz pisano na ten temat ja swojego tamiego kupilem dopiero po trzech probach dwa były bardzo kiepskie natomiast jesli myslisz ze bedzie ostry od pełnej dziury to sie mylisz moj po umieszczeniu na statywie zablokowaniu lustra i wyzwalaniu przez wezyk jest bardzo ostry od f5,6 dof11 pozostale w miare dobre juz mi przeszlo szukanie ostrosci w całym zakresie ogniskowych ciekawe na jakich u ciebie kiepsko oszczy bo nic nie piszesz co do karty to nie mialem takiego przypadku wiec nic ci nie poradze pozdro

środa, 13 lutego 2013, 20:57

Dzięki za odpowiedź, mój nie ostrzy w całym zakresie ogniskowych, co radzisz w takiej sytuacji, może coś innego w tej cenie?

środa, 13 lutego 2013, 23:15

idz do sklepu z puszką i sprawdz kilka moze trafisz na dobry

czwartek, 14 lutego 2013, 20:04

Poszukuję polskojęzycznej instrukcji do Canona 5D mark3, najlepiej w wersji elektronicznej (plik pdf lub podobny). Jeżeli ktoś zna namiary, skąd można ją ściągnąć (kupić), to byłbym wdzięczny za informację. Pozdrawiam.

czwartek, 23 października 2014, 08:08

Ten tamron to cholera jest kilka errorow w tygodniu to byla lekka przesada. Od tamtego czasu do aparatu nie kupuje zamienników. Żadnych.

środa, 11 listopada 2015, 18:20

piotr70 napisał(a):
Witam, proszę o pomoc, zakupiłem aparat canon EOS 60D, obiektyw tamron 17-50 i kartę sd sandisk extreme 16gb 45mb/s, po wykonaniu około 700 zdjęć, 200 było tylko ostrych przeraziłem się tym
zamiast oddawać do sklepu aby coś naprawili, rób paczkę, pakuj aparat i obiektyw i wysyłaj do tamrona, masz gwarancję to zrobią kalibrację za free,

obowiązkowo przedłuż gwarancję do 5lat ( jest free ) bo to się przydaje

więcej info masz tu: www.tamron.pl

piątek, 4 grudnia 2015, 06:46
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]