Teraz jest piątek, 20 kwietnia 2018, 04:42

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Czy warto zamienić 700D na GX7 
Autor Wiadomość

Post Czy warto zamienić 700D na GX7
Witam wszystkich!

Pojawiłam się na forum, gdyż mam nadzieję, że pomożecie podjąć ważną dla mnie decyzję.

Parę dobrych lat zbierałam na lustrzankę, w końcu udało się i kupiłam Canona 700D. Używam go do nagrywania filmów na YT (gadane, w pokoju) + zdjęć na bloga (w 90% to zdjęcia książek/kosmetyków/innych pierdół w domu). Mam najzwyklejszy obiektyw - taki jaki był w zestawie. Cenię sobie dotykowy, obracany pogląd, jakość filmów naprawdę super, z tym, że mówiąc szczerze wszystko co robię, robię na AUTO, nie mam głowy i brak mi cierpliwości by bawić się ustawieniami choć czasem próbuję.

Do rzeczy - chciałabym nagrywać więcej filmów w plenerze, ale lustrzanka jest masywna, ciężka i źle mi się ją trzyma skierowaną na nagrywanie mojej osoby. Teraz żałuję, że od razu nie pomyślałam o czymś innym, ale dawniej lustrzanka wydawała mi wiecie, taka ''lansiarska'' i wgl nie patrzyłam w stronę czegoś mniejszego.

Zainteresował mnie CANON GX7 - mały, wydaje się, że robi naprawdę dobrej jakości filmy (z tego co widziałam na kanałach dziewczyn, które go mają), zdjęcia też wyglądają na całkiem ok. Jednak szkoda mi tej lustrzanki. Czy opłaca się zamienić ją na małego Canona? Taki się wydaje na pierwszy rzut oka biedniutki i wiecie, mam mega sentyment do lustrzanki na którą zbierałam chyba 4 lata technikum i odmawiałam sobie nawet bułki byle odłożyć trochę kieszonkowego:D

Przepraszam, że tak rozwlekle, ale to dla mnie bardzo emocjonalna sprawa.

Mam wielką nadzieję, że podpowiecie troszkę! :)

Pozdrawiam:)

poniedziałek, 14 marca 2016, 01:03
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]