Teraz jest sobota, 21 kwietnia 2018, 06:07

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Karta 128 MB do A75 
Autor Wiadomość
Post Karta 128 MB do A75
Czy karta 128 MB w Canonie A75 przyspieszy jego działenie bardziej niż 32MB w standardzie ???

poniedziałek, 3 maja 2004, 15:40

http://www.negatyw.org

poniedziałek, 3 maja 2004, 15:41
Bardzo zabawne .... ignorancja u takich buraków zabija mnie od dziecka ... zadałem proste pytanie i trafiłem z idiotę :D

Tak trudno odpowiedzieć normalnie na pytanie laika :?:
Moja niewiedza nie oznacza, że mam napisane na czole "potraktuj mnie jak idiotę" a Twoja odpowiedź świadczy tyko o jednym - brak szacunku dla innych.

Dziwię Ci się Cichy. Czytałem inne Twoje posty i raczej nie zdradzałeś objawów zidiocenia.
Zastanawiałem sie nawet czy nie skorzystać z Twojej oferty w sprawie C-4000, które jakoby posiadałeś w sprzedaży.
Zdaje sie, że jednak rozwiałeś moje wątpliwości w tym temacie.
Człowiek, który traktuje innych z taką arogancją i poprostu niepoważnie, z pewnością podobnie traktuje tranzakcje handlowe - Jaki pan taki kram.

Wydawało mi sie, że pojemność karty ma wpływ na prędkość działania aparatu. Jeśli sie mylę to wystarczyło wyprowadzić mnie z błędu i wyjaśnić w prosty, przejrzysty sposób, że moje pytanie jest pozbawione sensu.

Nie nabija więc sobie postów pozerze skoro nic konstruktywnego nie potrafisz wnieść do odpowiedzi na moje pytanie.

Jakoś nie zaułważyłem u nikogo z obecnych na tym forum weteranów podobnego zachowania.
Każdy cierpliwie i jasno wyjaśniał temat jeśli ktoś mnie podobny mijała się z prawdą. 8)

To takie trudne pokazać trochę klasy :?:

poniedziałek, 3 maja 2004, 16:19
Moderator

Przepraszam za zachowanie Cichego; rzadko, ale czasami mu się to zdarza :( Mam nadzieję, że nie wpłynie to na Twoją ocenę forum i stosunek do niego. Nie zrażaj się też do Cichego :)

Co do karty to sama jej pojemność w żadnym stopniu nie wpływa na prędkość działania aparatu. Mogą wystąpić jedynie prędkości w zapisie zdjęć (co częściowo także rzutuje na ogólną prędkość pracy sprzętu), ale na to też nie ma wpływu pojemnośćnośnika, tylko jego rodzaj. Tzn. są modele szybsze i wolniejsze. Ogólnie najlepiej kupić markowy produkt => dobrym wyborem będzie firma SanDisk, która to produkuje dobre i tanie nośniki.

Pozdrawiam serdecznie.

poniedziałek, 3 maja 2004, 16:32
Witam jestem 50 letnią kobietą i szukam partnera życiowego :D Z moich selekcji z tego forum wybieram Venredra :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Więc jak misiaczku :?: :lol:

poniedziałek, 3 maja 2004, 16:41
Moderator

Witam jestem 50 letnią kobietą i szukam partnera życiowego :D Z moich selekcji z tego forum wybieram Venredra :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Więc jak misiaczku :?: :lol:

Nie ma sprawy!

PS. Najwyraźniej ktoś sobie tutaj ostatnio jaja z nas robi...

poniedziałek, 3 maja 2004, 16:43

Totalny brak poczucia humoru. Nie obraziłem Cię przecież i nie napisałem "buraku nie zadawaj kretyńskich pytań, bo mamy ich po dziurki w nosie" tylko z braku jakichkolwiek odzewów na Twoje pytanie postanowiłem choćby żartobliwie pobudzić ten wątek do życia. Co chyba się udało. A jeśli chodzi o kupno c-4000 to zastanawianie się na niewiele się zda, bo towar się kończy a ja mam więcej chętnych niż sprzętu ...

A jeśli bawimy sie w oficjałki, to odpowiedź brzmi - nie , nie przyspieszy w żaden sposób działania aparatu. Jeśli karta byłaby High Speed i aparat takie karty obsługiwał - skróciłby się jedynie czas zapisu/odczytu zdjęć na karcie.

That's all

C U Later Alligator

http://www.negatyw.org

poniedziałek, 3 maja 2004, 16:43
Bardzo zabawne .... ignorancja u takich buraków zabija mnie od dziecka ... zadałem proste pytanie i trafiłem z idiotę :D

Tak trudno odpowiedzieć normalnie na pytanie laika :?:
Moja niewiedza nie oznacza, że mam napisane na czole "potraktuj mnie jak idiotę" a Twoja odpowiedź świadczy tyko o jednym - brak szacunku dla innych.

Dziwię Ci się Cichy. Czytałem inne Twoje posty i raczej nie zdradzałeś objawów zidiocenia.
Zastanawiałem sie nawet czy nie skorzystać z Twojej oferty w sprawie C-4000, które jakoby posiadałeś w sprzedaży.
Zdaje sie, że jednak rozwiałeś moje wątpliwości w tym temacie.
Człowiek, który traktuje innych z taką arogancją i poprostu niepoważnie, z pewnością podobnie traktuje tranzakcje handlowe - Jaki pan taki kram.

Wydawało mi sie, że pojemność karty ma wpływ na prędkość działania aparatu. Jeśli sie mylę to wystarczyło wyprowadzić mnie z błędu i wyjaśnić w prosty, przejrzysty sposób, że moje pytanie jest pozbawione sensu.

Nie nabija więc sobie postów pozerze skoro nic konstruktywnego nie potrafisz wnieść do odpowiedzi na moje pytanie.

Jakoś nie zaułważyłem u nikogo z obecnych na tym forum weteranów podobnego zachowania.
Każdy cierpliwie i jasno wyjaśniał temat jeśli ktoś mnie podobny mijała się z prawdą. 8)

To takie trudne pokazać trochę klasy :?:

Nie denerwuj się! Właśnie Cichy wyjaśnił Ci w spsób dowcipny że twoje pytanie było bez sensu. Twoja reakcja na takie wyjaśnie pozwala podejrzewać że burakiem może nie jesteś ale czereśnią, zdecydowanie!

poniedziałek, 3 maja 2004, 16:50
nie przyspieszy w żaden sposób działania aparatu. Jeśli karta byłaby High Speed i aparat takie karty obsługiwał - skróciłby się jedynie czas zapisu/odczytu zdjęć na karcie.

... i oto mi chodziło.

Thx

poniedziałek, 3 maja 2004, 16:52

O nie! On ci mój !!! Mam 62 i dam mu potrzymać Olympusa-765UZ !

poniedziałek, 3 maja 2004, 16:58
Ja się nie denerwuję... jestem jedynie hmm, że tak powiem lekko złośliwy. :wink:
A tak na marginesie:

Cytuj:
Cichy wyjaśnił Ci w spsób dowcipny
tak to lepiej niech wyjaśnia kobietkom :lol:

Do waszego forum nic nie mam poza dużym szacunkiem, w przeciągu kilku dni sporo sie dowiedziałem i dzięki informacjom tu zawartym prawie zdecydowałem się na kupno określonego modelu cyfrówki. 8)

Cytuj:
A jeśli chodzi o kupno c-4000 to zastanawianie się na niewiele się zda, bo towar się kończy a ja mam więcej chętnych niż sprzętu ...

Dla zainteresowanych C-4000 jeszcze dwa dni temu był u Grosmana - (facet handluje na allegro tam też jest link do jego sklep) zdaje sie po 1250 zł.

poniedziałek, 3 maja 2004, 17:04
Ja się nie denerwuję... jestem jedynie hmm, że tak powiem lekko złośliwy. :wink:
A tak na marginesie:

Cytuj:
Cichy wyjaśnił Ci w spsób dowcipny
tak to lepiej niech wyjaśnia kobietkom :lol:

Do wyjaśniania kobietkom niezastąpiony jest Vendeur! Patrz jak za nim szaleją!!!!

poniedziałek, 3 maja 2004, 17:25
Ja Vendeura pragne i porządam ! On jest tylko i wyłącznie mój !! Mówie wam to kasanowa jakich mało ! Tylko on duszą i ciałem jest ideałem ! Tylko za bardzo zakochany w tej swojej minetce z1 ! więc myśle że potrzeba mu wreszcie kobiety prawdziwej ! Ja mam aparat jutro kupuje sobie aparat 8 Megapikselowy za cały dorobek życia i poderwe Vendera na niego i zobaczycie że odechce mu sie tej minolty ! bom ja jest kobieta godna jego !

poniedziałek, 3 maja 2004, 17:32
Moderator

No... musiałaby to być Minolta A2 chyba :D

Poza tym godna mnie jest tylko moja luba widniejąca na jednym ze zdjęć "Tatry" oraz też czasami na innych.

PS. Poza tym jestem pewien, że to jakiś kawalarz robi sobie tutaj jaja i może to ktoś z forumowiczów. Ja się nie dam!

poniedziałek, 3 maja 2004, 17:35

Ja .... macie problemy ban za głupie zachowanie i tyle. Cichy kolege sobie znalazłeś ???

poniedziałek, 3 maja 2004, 17:51
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona