Teraz jest sobota, 21 kwietnia 2018, 17:45

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 ixusy co wybrac? 
Autor Wiadomość
Post ixusy co wybrac?
czesc mam pytnko! czy jest jakas istotna roznica miedzy ixusem II a IIs?? roznia sie cena ale techniczne dane sa bardzo podobne jesli nie takie same!!! to chyba dobry aparat dla amatora!?!

piątek, 13 sierpnia 2004, 13:04

Post re
ixusy są drogie, w stosunku do tego, co potrafią...

piątek, 13 sierpnia 2004, 15:29
czy te ixusy nie sa przypadkiem jak olympusowe mju - z metalowa obudowa + malo funkcji manualnych?
http://www.fotojoker.pl/files/Gazetka_2 ... str1-4.pdf - tu jest np. ixus II ... 2x zoom optyczny, ale przez to jasniejszy obiektyw, korzysta z kart SD/MMC :shock: (jak na canona to dziwne) w sumie maly wyswietlacz (w porownaniu chocby do konkurencyjnego za ta cene a75...), makro od 10 cm (z tego co wyczytalem), nie wiem, za ile bedziesz ew. mial ten aparat, ale jezeli bedzie to nawet ok. 1200zl zastanow sie nad canonem a75, olympusem c4000... w tej cenie beda bez problemow dostepne, a mozliwosciami przescigaja raczej ixusy...
pisze raczej, ze nie mialem ixusa w reku, ani nie robilem nim zdjec... zreszta skoro zainteresowales sie takim rodzynkiem (bo jest to rzadki aparat - chocby tu na forum - nie wiem czy ktos go ma) to zapewne juz dowiedziales sie na co go stac. Pozdrawiam

piątek, 13 sierpnia 2004, 16:06
szczerze mowiac jestem pewien ze za te cene dostane cos o wiekszych mozliwosciach ale chodzi mi rowniez o gabaryty! chodzi o aparacik ktory mozna wlozyc do kieszeni i juz!:) mam ixusa na APS-y i jego rozmiary robia wrazenie!jest naprawde malutki! moza go bez problemow wlozyc w kieszen i robic zdjecia przy kazdej okazji! tylko nie wiem jakie sa konkretne roznice miedzy II a IIs!!!

piątek, 13 sierpnia 2004, 21:04
pozdrowienia dla superbajka2001:):) tez jestem z gdanska!:)

piątek, 13 sierpnia 2004, 21:07

Hmm... przeszukałem sieć, ale nie znalazłem dosłownie nic na temat różnic między II a IIs poza ceną :shock:

Tak czy inaczej, faktycznie, poprawne wydaje się porównanie IXUSów do :mju, są w pełni metalowe, i w pełni automagiczne.

Na polskie realia [Polak ma się zawsze za intelektualistę, i zawsze ma mało pieniędzy] czy nie rozsądniej będzie zainwestować za mniejsze pieniądze w A80? Jedyną wadą będzie nie w pełni metalowa obudowa i większy rozmiar. Zyska się wolność ustawień manualnych.

Bawiłem się IXUSami w sklepie niedawno, no i muszę powiedzieć, że są dla mnie bardzo kosmiczne - chyba trudno byłoby mi się przyzwyczaić. Dla mnie to jest taki "trendy gadget".

Pozdr,
kSH

piątek, 13 sierpnia 2004, 21:41
no wlasnie niewiele jest w sieci na ten temat! ja dowiedzialem sie ze maja rozne wyswietlacze lcd. II ma 1,5 cala a IIs 1,7 lub 1,8 cala no i jest nowszy:) i tanszy co dziwne? zdaje sobie sprawe ze przypomina bardziej fajny gadzet niz normalny aparat cyfrowy:) mysle ze ilosc jego funkcji jak dla mnie i tak bedzie zaduza:) a rozmiar ma dla mnie podstawowe znaczenie! wielkie dzieki!

sobota, 14 sierpnia 2004, 01:27
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]