Teraz jest niedziela, 22 kwietnia 2018, 12:46

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Canon a60+Kingstone=lipa:( 
Autor Wiadomość

Post Canon a60+Kingstone=lipa:(
Witam! Mam nastepujacy problem: kiedy wkladam karte CF Kingstone 256 MB aparat wogole sie nie wlacza albo jak juz sie wlaczy jest strasznie zamulony a na wyswietlaczy jest napis w stylu "card error"? Czy ktos mial juz podobny problem?

wtorek, 24 sierpnia 2004, 20:36

Post re
Ja mam kingston 128mb i nie mam żadnych problemów. A inne karty działają???

wtorek, 24 sierpnia 2004, 21:02

Nie wiem czy dzialaja bo nie mam innych. Te kupilem na allegro i chyba bede musial ja odeslac. Bo aparat raczej jest ok (chyba)

wtorek, 24 sierpnia 2004, 21:07

Moim zdaniem karta moze byc padnieta - chociaz z drugiej strony jest to malo prawdopodobne. Najlepiej wez sprawdz karte w aparacie badz czytniku, ewentualnie sprawdz inna karte u siebie. Przeciez masz ta orginalna karte dolaczana do aparatu - no chyba ze aparat jest kradziony, bo uzywane tez w 99% sa sprzedawane z ta rginalna karta

wtorek, 24 sierpnia 2004, 21:10

Aparat jest powystawowy i nie mam do niego karty! Wiem ze kongstone to dobra firma ale moze jedna czarna owca sie trafila:) Poza tym cos mi sie o uszy obilo ze jest konflikt miedzy canonem a kingstonami. Slyszal kots o tym?

wtorek, 24 sierpnia 2004, 21:16

hm. dziwne, modele powystawowe jak najbardziej powinny miec na stanie orginalna karte - cos mi sie zdaje ze to nie jest model powystawowy, ewentualnie zrobili cie na szaro i poprostu nie ci orginalnej karty.
Co do kingstona to byly jakies dziwne motywy z S1 ale z seria Axx to jeszcze nie slyszalem aby cos bylo nie tak.

wtorek, 24 sierpnia 2004, 21:18
Post kingston w kodaku
Moim zdaniem powinieneś udać się do dobrego sklepu foto, tam z pewnością pozwolą Ci sprawdzić działanie innej karty Kingstona w Twoim aparacie. Myślę, że to jest wina karty (choć uszkodzić kartę naprawdę nie jest łatwo), gdyż używałem sporo Canonów z Kingstonami i nigdy nie miałem problemów.
Pozdrawiam

środa, 25 sierpnia 2004, 09:41
Canon a60 nie współpracuję z Kongstonami, jest to w mojej amerykańskiej instrukcji, dziwne i głupie, ale prawdziwe
nie pisza tego w polskiej instrukcji???

środa, 25 sierpnia 2004, 11:25
2. Słyszałem, że jakiś czas temu kingstone wypuścił całą serię wdliwych kart, ale to był taki jeden przypadek.
3. Canon w polskiej instrukcji napisał, zeby korzystac najlepiej z ich kart, co zapewnia poprawne działanie. w przypadku innych producentow nie moga tego zagwarantowac ;)

środa, 25 sierpnia 2004, 14:09
no podobnie w amerykańskiej instrukcji pisze by używać kart Canona, ale ciekawostką jest to że wyraźnie piszą nie wolno używać kart Kingstona, z tego co wiem to taki text jest tylko przy a60, a przy a 70 już nie piszą nic o Kingstonach
więc może po prostu w A60 nie trzeba używać Kingstona........

środa, 25 sierpnia 2004, 14:59

Mógłbyś nam zeskanować tę stronę instrukcji, bo wydaje się to nam interesujące co mówisz.

Pozdr,
kSh

środa, 25 sierpnia 2004, 17:42

Post re
Tak, tak jasne. Ja mam A60 i Kingstona 128mb i chodzi jak ta lala. Żadnych problemów, żadnego formatu itp itd. Zresztą wielu ludzi na innych forach ma A60 z kingstonami i też działają. Może piszą tak dlatego, że dla Canona karty produkuje san disk. Jak dla mnie albo aparat jest padnięty albo karta. Skoro nie masz innej pamięci, to najlepiej udaj się do jakiegoś sklepu i sprawdź.

środa, 25 sierpnia 2004, 17:56
ja też mam mam a60 z Usa i potwierdzam zastrzeżenie by nie używać Kingstona, a nawet straszą awarią...

czwartek, 26 sierpnia 2004, 10:48

Hmm... no to bardzo ciekawe, co mówicie, Szanowni Goście. Proszę potwierdzić tę informację, bo mój aparat też już zaliczył kilka CFów Kingston i wszystkie chodziły poprawnie. Potem powstają mity :?

Pozdr,
kSh

czwartek, 26 sierpnia 2004, 12:53
ale problem jest tylko z A60

czwartek, 26 sierpnia 2004, 12:55
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona