Teraz jest niedziela, 22 kwietnia 2018, 03:16

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 karta pamięci vs długość filmu 
Autor Wiadomość

Post karta pamięci vs długość filmu
wpierw jak to w zwyczaju bywa się grzecznie ze wszystkimi przywitam.
Jako iż nie posiadam jeszcze aparatu cyfrowego pewnym jest ze moja obecność na formu ograniczy się do zadawania nieszczęsnych pytań :)

Od kilku miesięcy czytam i analizuje wszystkie informacje o canon powershot s1is, bo na razie na niego padł mój wybór.

Nie ukrywam ze interesuje mnie tez funkcja krecenia filmow ale.... im bardziej sie w nią zagłębiam tym gorzej ona wypada, przede wszystkim jesli chodzi o długosc nagrania. Z moich wyliczen wynika ze przy rozdzielczosci 640x480 30kl/s to 1GB karty starczy zaledwie na kilka minut filmu, cos w granicach 10 min :shock:
Natomiast 512 Mb na bodajże 5 min. Jak to sie ma do inforamacji zamieszczanych ze nagranie moze trwac do 60 min lub 1 Gb pojemności. ?? gdzie przy max rozdzielczosci jedno wyklucza drugie.

Jeśli wiecie dokładnie jak to jest to prosze o info dla kart o pojemności właśnie 512 i 1Gb.
A i jeszcze jedno, czy aby płynnie nagrywać własnie na maxa trzeba miec jakies szybkie karty .... ??

Pozdr for all
Jarek

wtorek, 31 sierpnia 2004, 08:17

"...Jak to sie ma do inforamacji zamieszczanych ze nagranie moze trwac do 60 min lub 1 Gb pojemności. ?? gdzie przy max rozdzielczosci jedno wyklucza drugie. ..."

-plik może mieć max 1GB (czas trwania nagrania bedzie zależał od rozdzielczości, ale nie może przekroczyć 60 min.)

-czas nagrania może mieć max 60min (wielkość pliku będzie zależała od rozdzielczości, ale nie może przekroczyć 1GB)

"...A i jeszcze jedno, czy aby płynnie nagrywać własnie na maxa trzeba miec jakies szybkie karty .... ??"

-bardzo wskazane

ps. bracketing ostrości - podoba mi się ta funkcja

wtorek, 31 sierpnia 2004, 08:39
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]