Teraz jest sobota, 21 kwietnia 2018, 10:03

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 cann a75 
Autor Wiadomość
Post cann a75
witam

wlasnie sie przymierzam do zakupu tej maszynki i mam 2 szybkie pytanka do uzytkownikow tego aparatu,

1. na stronie kingstona znalazlem informacje ze a75 obsluguje compact falshe typ I do 512 mb wlacznie,natomiast na jakiejs stronce znalazlem tabelke typu ile wchodzi zdjec w danej jakosci na dana karte i tam najwieksza dostepna karta jest 256, czy jest tu ktos kto uzywal w tym aparacie 512mb cf?

2. podobnie jest z interfejsem, w jednym miejscu psiza usb 1.1 w innym 2.0 jak to jest naprawde

pzdr

wtorek, 21 września 2004, 20:42
Post Re: cann a75
doink napisał(a):
witam

Rowniez witam..

doink napisał(a):
wlasnie sie przymierzam do zakupu tej maszynki i mam 2 szybkie pytanka do uzytkownikow tego aparatu,

Dobry wybor.. :)

doink napisał(a):
1. na stronie kingstona znalazlem informacje ze a75 obsluguje compact falshe typ I do 512 mb wlacznie,natomiast na jakiejs stronce znalazlem tabelke typu ile wchodzi zdjec w danej jakosci na dana karte i tam najwieksza dostepna karta jest 256, czy jest tu ktos kto uzywal w tym aparacie 512mb cf?

W instrukcji jako najwieksza jest wymieniona karta 512MB, chociaz takowej nie uzywalem..

doink napisał(a):
2. podobnie jest z interfejsem, w jednym miejscu psiza usb 1.1 w innym 2.0 jak to jest naprawde

Interface to USB 1.1, ponadto jest notka w instrukcji ze producent nie ponosi odpowiedzialnosci za nieprawidlowe dzialanie z interfacem USB 2.0.. Chociaz wydaje mi sie ze nie powinno byc problemow..

doink napisał(a):
pzdr

Rowniez pozdrawiam..

wtorek, 21 września 2004, 21:16

No to sie jeszcze podpisze zeby bylo wiadomo na kogo krzyczec za ewentualne bledy.. :wink: Ten wyzej to ja.. :wink:

wtorek, 21 września 2004, 21:34

Nie wiem jak wieksze CF'ki ale moj pracowal przez chwile z Micro drivem 3,2GB - i bylo mu dobrze ;)

wtorek, 21 września 2004, 21:37

1 pytanie - moj A70 działał bezproblemowo na 512 MB CF I, wiec mysle, ze A75 (nowszy model) tym bardziej nie powinien miec z tym kłopotów

2 pytanie - z tego co mi wiadomo seria A 60/70/75/80/85/95 (chociaż pewien nie jestem) działa na USB 1.1, a z USB 2.0 nie bedzie klopotów - zaznaczm CHYBA nie bedzie :D :D :D

wtorek, 21 września 2004, 23:13

trohe szkoda ze nie obsluguje usb 2.0 ale mowi sie trudno,

co do cf to nie wiem czy bede kiedys potrzebowal 300 zdjec w najwyzszej jakosci, ale mysle z elepiej jest miec zapas i kupic najwieksza obslugiwana karte niz pozniej zalowac ze sie miejsce skonczylo i zonglowac kartami, a cos trzeba bylo kupic bo w standardzie jest 32mb a 18 zdjec to stanowczo za malo

peace

środa, 22 września 2004, 16:50
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]