Teraz jest środa, 25 kwietnia 2018, 10:34

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Cyfrówkę kupuję , doradzcie jaka wybrać, bardzo proszę 
Autor Wiadomość
Post Cyfrówkę kupuję , doradzcie jaka wybrać, bardzo proszę
Witam

Już przeczytałem sporo postów na temat aparatów. Potrzebuje aparatu dobrego do 1200 zł Nie znam sie na matrycach, jeszcze niedwano sądziłęm ze wieksza znzczy lepsza - ale teraz po przeczytaniu kilku postów juz nie jestem tego pewien. Czesto padają odpowiedzi aby kupic olka 310 lub 360 czy zeczywiscie jest taki dobry ?
A teraz o zoom optyczny jaki dobrac 3 4 czy 10 Dziesieć to pewnie przesada aparat bedzie takim domowym sprzetem do urwalania miłych chwil na wakacjach itp itd. napalałem sie na P 10 Sąsiad ma i zdjęcia są rewelacja. Szczerze pisząc mam niezły mętlik w głowie, doradzćie coś koledzy bo mam orzeszek do zgryzienia.
A zapomniał bym P 12 tez mi sie podoba ale czyw arto go kupic, kompletnie nie wim , cięzka sprawa. :)

mic

piątek, 24 września 2004, 01:08
polecam olympus c460 w promocyjnej cenie 999pln w Media; sa tam raty 0% czyli 10x99pln!

piątek, 24 września 2004, 09:11

Chyba trochę nie ten dział, ale trudno. Jako sprzęt "wakacyjny" C-310 czy C-360 wystarczy w zupełności. Robi świetne zdjęcia w automacie i tego się tak naprawdę oczekuje od takiego aparatu. C-4xx robią gorsze zdjęcia, są droższe i zużywają więcej pamięci. Natomiast do zastosowań wakacyjnych fajna jest też "trzysetka" Olympusa w metalowym pancerzyku - mju:300. Powiela zalety C-3x0 i na dodatek jest w gustownej i mocnej metalowej obudowie.

piątek, 24 września 2004, 10:55
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]