Teraz jest piątek, 21 września 2018, 00:22

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Twarde ETUI na S1iS 
Autor Wiadomość

Post Twarde ETUI na S1iS
Czy ktoś z Was ma oryginalne ETUI na S1iS i czy coś takiego jest bo zbrzydło mi nosić aparat w saszetce.

Z góry dzięki

piątek, 8 października 2004, 09:52

Post Etui
Oryginalne etui na Canona S1(miodzio skóreczka i w ogóle wykonanie) jest do kupienia w Stanach za ok. 20 USD na amazon.com a w Polsce też widziałem w jakimś sklepie internetowym za kosmiczną cenę 160 zł. Nieorginalne (nie gorsze) też się u nas znajdą w bardziej rozsądnej cenie.
Pzdr.

czwartek, 14 października 2004, 08:13

Wielkie dzięki a już myslalem że nie ma czegoś takiego. Może sobie przypomnisz jaki to był sklep? za 160zł.

czwartek, 14 października 2004, 09:00

a ja mam pytanie z troche innej beczki. JAKIE ETUI? chodzi mi o rozmiar. czy kupić małe etui tak zeby zmieścił sie tylko aparat czy może większe, ze jak moze z czasem (choc pewne to nie jest) dokupie powiedzmy jakis zestaw ochronny(w moim przypadku do canona S1).

Tak więc co wybrać dużą niewygodną nieporęczną ale pakowną torbę czy srpytny i wygodny ale mały pokrowiec na aparat.

Pozdr!

czwartek, 14 października 2004, 11:02

lepiej kupić większą torbe. Wtedy nie będzie problemu z np zestawem ochrnonnym. Jak już byś miał zestaw ochronny to możliwe że będziesz tez chciał mieć dodatkowy filrt... Powiedzmy że będzie gdzieś jechał to może trzeba by wziąć ładowarke ze sobą... Więc naprawde za 160 zł kupisz juz naprawde dobry pokrowiec...

Minolta Z2 :: 128 MB :: 16 MB :: Tulej 45/52 :: UV 52 :: Minolta Flash 3600 (D) :: 4 x Sanyo 2300 :: MW 8168 GS :: Osłona przeciwsłoneczna :: Statyw Vanguard jakiœ tam :: Kuferek Case Logic :: Głupie pomysły :: pewnie jeszcze coœ ciekawego

czwartek, 14 października 2004, 11:17

Więc naprawde za 160 zł kupisz juz naprawde dobry pokrowiec...

ups 160pln to wysokie progi na moje nogi.... myslałem ze nie koniecznie markowe ale poprostu pojemne i funkcjonalne pokrowce kupi sie duzo taniej. wiem ze spory wybor jest w M1.

czwartek, 14 października 2004, 13:13

tzn 160 to już kupisz bardzo dobrą torbe.
Ja swoją kupiłem za jakieś 67 zł, mieści na styk
wszystko poza statywem co mam w podpisie - a teraz jeszcze nosze zawsze 4 x AA na zapas.
I to wchodzi na styk, no jeszcze dało się upchnąć 2 płyty CD. Więc morał taki że da sie kupić pojemny pokrowiec za nie za duże pieniądze.
A rade dam ci taką żeby nie kupował czegoś co ma główną klape zamykaną na tylko zamek błyskawiczny. Powinna być taka by ci się ją wygodnie na ramieniu nosiło.

Minolta Z2 :: 128 MB :: 16 MB :: Tulej 45/52 :: UV 52 :: Minolta Flash 3600 (D) :: 4 x Sanyo 2300 :: MW 8168 GS :: Osłona przeciwsłoneczna :: Statyw Vanguard jakiœ tam :: Kuferek Case Logic :: Głupie pomysły :: pewnie jeszcze coœ ciekawego

czwartek, 14 października 2004, 13:36
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]