Teraz jest wtorek, 25 września 2018, 05:55

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Canon i remote capture 
Autor Wiadomość
Post Canon i remote capture
Witam,
Moje pytanie kieruje do osób używających funkcji remote capture w canonowskim zoom browser.
Niestety chwilowo nie stać mnie na zasilacz - nawet na allegro za marne 50 zl... Dlatego jestem skazany korzystać z remote capture na bateriach.
Chodzi mi o pobór prądu przez aparat w trybie robienia zdjęć co określony czas.
Ma przecież wyłączony wyświetlacz, a można wyłączyć również wyświetlanie na monitorze. Jednak aparat jest caly czas włączony. Czy w takim wypadku aparat caly czas pobiera prąd czy tylko w momencie robienia zdjęcia i automatycznego sciagania go do aparatu?

Hmm mam nadzieję że jakoś zrozumiecie to co napisałem, bo jak to samemu czytam to wydaje mi się troche zakręcone :lol:

wtorek, 19 października 2004, 13:58

Tak jak napisales, aparat jest caly czas wlaczony, tak wiec prad pobiera. Tyle ze w Canonach (mam S50) po kilku minutach nieaktywnosci aparatu pada pytanie, czy przerwac polaczenie aparat- komputer (aparat sie wtedy wylacza), ale podejrzewam, ze w remote capture ta funcja bedzie zablokowna (bo jak ma robic zdjecia w odstepach czasowych jak aparat bedzie wylaczony) Ile pociagnie- nie wiem- nie podales modelu i rodzaju baterii.

poniedziałek, 25 października 2004, 00:19
Model wpisany w podpisie - a75. A baterie 2100mah albo 2300mah.
Mam nuj pierwsza fotke dzieki remote capture i jestem zadowolony. jutro postaram sie wrzucic do przyrody.

wtorek, 26 października 2004, 22:10
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]