Teraz jest czwartek, 19 kwietnia 2018, 15:27

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Canon A70 - ładowanie 
Autor Wiadomość
Post Canon A70 - ładowanie
Witam.

Mam pewną wątpliwość, a chodzi o ładowanie akumulatorków do Canona A70. Czy podłączenie go do zasilacza powoduje samoczynne ładowanie akumulatorków w aparacie, tak jak np. w G5? A jeśli nie, to jaką ładowarkę polecacie? Szybką czy wolną? Mam aku Energizer 2100mAh.

Pozdrawiam.

niedziela, 19 października 2003, 11:42
Podłączenie łądowarki do A70 powoduje nieoczekiwany przyrost energii kosmicznej, co może w konsekwencji spowodować nieoczekiwane reakcje, typu aparat może zacząć latać. Jeśli używasz ładowarki Energizer - daruj sobie - Kup Duracell - z aparatu będą wyskakiwały zające.

A poważnie, ja ładowałem swoją G5 już ho ho, zrobiłem kilkaset zdjęć z LCD i jeszcze mi pokazuje, że ma maksimum baterii :P Cudo !

poniedziałek, 20 października 2003, 16:31
hmmm... tak, ale czy podłączenie zasilacza do a70 spowoduje, że umieszczone w nim (aparacie) akumulatorki będą ładowane czy nie? z góry dzięki za odpowiedzi.

pozdrawiam.

piątek, 24 października 2003, 10:49
Post Ładowanie akumulatorków
Niestety C-Powershot A60 i A70 nie mają możliwości ładowania akumulatorków w środku :) G5 ma taką opcję, ale nie jest taki tani :)

niedziela, 16 listopada 2003, 14:06

Mam bardzo dobre doświadczenia ze słowackimi ładowarkami EMOSa. Bardzo zaawansowane modele z procesorem, sterowaniem DeltaV- i DeltaV+, rozładowywaniem automatycznym i innymi rzeczami są w cenie 50-70zł. Nie są może tak szybkie jak inne, ale za to ładują do 100% pojemności, a nie np. 80%, jak większość szybkich ładowarek. No i mniej niszczą akumulatory. Ładowanie przez zewnętrzny zasilacz do aparatu, nawet jeśli możliwe, często nie jest dobrym pomysłem - problemy jw. i do tego strasznie długi czas ładowania. Osobna ładowarka jest chyba optymalnym rozwiązaniem.

niedziela, 16 listopada 2003, 15:11
Post A70
a ja sie zastanawiam nad kupnem tego aparaciku, czy warto, czy moze polecacie cos innego??

środa, 26 listopada 2003, 12:01
Post Re: A70
pat napisał(a):
a ja sie zastanawiam nad kupnem tego aparaciku, czy warto, czy moze polecacie cos innego??

Od 2 dni jestem posiadaczem tego aparatu, jakość jest dobra, dużo funkcji: automatyczne dobieranie przysłony do wybranego czasu naświetlania i odwrotnie tryb makro, posiada nawt manualne nastawianie ostrości, co w aparatach tej klasy należy do rzadkości. Podobnie jak w lustrznkach Canona posiada kilka programów tematycznych. Jedyną wadą tego aparatu odkrytą przeze mnie jest duże zapotrzebowanie na energię, nie obejdzie się bez zaslilacza sieciowego lub zestawu akumulatorków.

środa, 17 grudnia 2003, 23:20
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]