Teraz jest wtorek, 19 marca 2019, 08:16

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 A75 - problem - prosze o opinie 
Autor Wiadomość

ponadto masz aberrację chromatyczną, której w A75 być nie powinno.
Stawiam na to, że któraś ze soczewek nie jest w pełnej osi.

sobota, 20 listopada 2004, 19:12

dzięki Vendeur za powitanie !! :D hehe.. zdradziłem się adresem www. Ale to jedyny, który mogę na szybko wykorzystać :wink:

A co do testowych fotek, to właśnie tak zrobiłem. Sfotografowałem jednolitą powierzchnię i razem z aparatem poszła karta CF, gdzie jest kilkanaście przykładowych zdjęć. Właściwie to ten A75 nawet w tych "ostrych" obszarach robi paskudne zdjęcia. Przed zakupem porównywałem jakość fotek do Canona G2 (m.in. na "imaging-resource") i w sumie wyglądały podobnie. Jednak jak porównałem własne zdjęcia z tego A75 do własnych z G2 (miałem go przez jakiś czas) to po prostu załamka :(

W sumie nie miałbym nic przeciwko wymianie na nowy egzemplarz. Zresztą liczę na to... bo świadomość, że mam nowy "grzebany" aparat (z całym szacunkiem dla serwisantów Canona) wcale mi się nie uśmiecha. Co innego, gdybym go używał przez kilka miesięcy. Ale jak wada siedziała już w pudełku, to uważam, że nalezy mi się nowy. No nic... pozostaje czekać. Jak się sprawa wyjaśni, to napiszę jak się to odbyło. W sumie warto wiedzieć jak funkcjonuje serwis jednej z najpopularniejszych marek.

edit: wyjaśnienie tutaj: http://forum.swiatobrazu.pl/foto/viewtopic.php?p=40925

sobota, 20 listopada 2004, 19:16
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2