Teraz jest piątek, 20 kwietnia 2018, 14:51

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 kto ma jakiegoś IXUSA ? 
Autor Wiadomość
Post kto ma jakiegoś IXUSA ?
IXUS - bardzo serdecznie prosze o opinie na temat tego malego canona :)

od roku uzywam A60, jestem z niego bardzo zadowolona, niezawodny sprzet, jednak 'musze' go zmiec, a wszystko przez jego wielkość i ciężkość!!!
musze mieć aparat zawsze w mojej torebce i przyznaje, ze to niemaly ciężar, moze to smieszne, ale fakt ! jakbym cegle zawsze miala przy sobie :) <choc ogolnie uwielbiam ten aparat>

wiec...postanowilam go zmienić,
Canon sprawdzil mi sie super,
postanowilam niezmieniac marki <choć niewykluczam>

dlatego bardzo serdecznie prosze posiadaczy IXusow o opinie na ich temat,
obojetnie ktory model, bo jeszcze niezdecydowalam, ktory ew. kupic

dodam, ze bardzo wazna jest dla mnie funkcja MACRO,
kazdego dnia musze sfotografowac moja prace i w moim dotychczasowym A60 ta funkcja sprawdzala sie idealnie,

IXUS zachwyca mnie swoimi gabarytami, jednak bardzo sie boje czy nie strace na jakosci...

jeszcze raz serdecznie prosze o opinie lub rade na temat jakiegos malego i zgrabnego aparatu <zeby juz nie powiedziec tzw.kobiecego;)>

pozdr.

środa, 24 listopada 2004, 20:11

Ja mam ixusa s500.

Ma wszystki zalety o których pisałaś od strony poręczności i wymiarów. Też dla mnie było to ważna aby móc wszędzie zabierać aparat, który robi dobre zdjęcia a nie waży 1 kg.

Co do jakości to jest to jeden z najleszych aparatów ultra kompaktowych.

Zdjęcia robi bardzo dobre jak na wielkość tego aparatu. Ma dobrą optykę, dobrą matrycę i dobry procesor do obróbki zdjęć. W dobrych warunkach oświetleniowych i przy ISO 50 zrobione zdjęcie może się równać z dużo większymi i droższymi zaawansowanymi aparatami (oczywiście poza lustrzankami cyfrowymi).

Dajet to naprawdę dość dobre zdjęcia. Dla mnie jako wcześniejszego użytkownika Canona analogowego - Lustrzanki EOS-a 300 (kit) jakość zdjęć przy odbitkach nawet 15 x 20 jest lepsza z Ixusa.

Zatem gorąco polecam.

Jeżeli jesteś zainteresowana przykładowymi fotkami z tego aparatu podaj e-maila to ci kilka podeślę.

Pozdrawiam
Dziku

piątek, 26 listopada 2004, 23:41

chetnie obejrze fotki z owego ixusa,
ja zamierzam kupic '40',

<pojechalam dzis zreszta do 'media' z zamiarem zakupu, a tam....nie ma ixusow juz !!! hahah...dziwne, ale prawdziwe :(

oto moja @
nitka6@gazeta.pl
prosze o Twoje fotki :)

piątek, 26 listopada 2004, 23:56
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]