Teraz jest środa, 25 kwietnia 2018, 08:24

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Canon S60 - plusy i minusy 
Autor Wiadomość

Post Canon S60 - plusy i minusy
Witam, jestem od sierpnia 2004 szczęśliwym posiadaczem Canon S60, umieściłem nowy temat, w którym chciałbym pozbierać od Was (posiadaczy tych aparatów) opinie na jego temat, chętnie powymieniam spostrzeżenia. Zadowolony będę również ze wskazania jego jakichkolwiek wad i usterek, przyjemnie będzie także wypisać jakieś specjalne zalety tego aparatu.. poprzednie tematy o S60 rozpoczęły się zapytaniem "czy warto", a zakończyły bezsensowną wymianą błędnych spostrzeżeń.. Tak więc napiszcie co Wam się w tym aparciku najbardziej podoba, a czego w nim najbardziej nie lubicie.. Takie wypowiedzi z pewnością, zachęciły by lub też zniechęciły potencjalnego "poszukiwacza opinii" - i właśnie o to chodzi.. ;)

środa, 24 listopada 2004, 23:53

Post Białe plamy na zdjęciach w nocy z lampą?
Nieraz robiłem zdjęcia z lampą w nocy i często wychodziły na nich takie białe plamy, zauważyłem że w G5 np coś takiego nie występuje.. wy też to macie czy to jedynie ja mam taki wadliwy model.. PS.. apropo mojego modelu.. wiadomo może coś gdzieś o polskiej instrukcji.. i możliwości "zdobycia" polskiej gwarancji? (tss.. mam na Kanadę i na USA ;)

czwartek, 25 listopada 2004, 00:00
jako poszukujaco-zamiarujący kupic aparat , uważam że to swietny pomysł. Na temat innych modeli canona wiele jest na forum a o tym wręcz przeciwnie, a wydaje mi sie ze aparat wzbudza coraz wieksze zainteresowanie i cena tez robi sie coraz bardziej przyjazna. Ważne jest aby uzytkownicy ( i inni tez posiadający wiedze) podzielili sie z przyszłymi "fotografami" bo wybór sprzetu to rzecz nadwyraz trudna- kto juz kupił ten wie ze to prawda.
Znawcy tematu dzielcie sie wiadomosciami!!!

czwartek, 25 listopada 2004, 20:58
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]