Teraz jest środa, 25 kwietnia 2018, 16:32

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
 Mam już program do odzyskania zdjęć, ale nie wiem co dalej!! 
Autor Wiadomość
Post Mam już program do odzyskania zdjęć, ale nie wiem co dalej!!
To znowu ja. Mam już program do odzyskania zdjęć, ale nie wiem co dalej!!! Program handy recovery 2.0 ale kompletnie nie wiem jak odzyskać utracone zdjęcia. POMOCY!!!! Z góry dziękuję.

środa, 8 grudnia 2004, 20:13

Mam do Ciebie małe pytanko: po jakiego otworzyłaś nowy temat? Nie można było kontynuować starego? Jestem w stanie zrozumieć ludzi (chociaż ich nie pochwalam), którym nie chce się szukać udzielonych już odpowiedzi na swoje pytanie w innych wątkach i rozpoczynają swoje, ale Ciebie z całym szacunkiem nie rozumiem. O 6:44 rozpoczęłaś wątek pt. "Pomocy!!! Chcę odzyskać skasowane zdjęcia!! Czy to możliwe?", otrzymałaś dwie odpowiedzi, znalazłaś sobie programik, a o 8:13 rozpoczęłaś ten wątek. Możesz mi powiedzieć gdzie tu jest logika? Przecież to kontynuacja poprzedniego.
Prośba do admina (jeżeli ma taką możliwość, bo niektóre fora tego nie gwarantują) o zrobienie porządku na forum, bo coraz więcej tu zbędnych postów.

środa, 8 grudnia 2004, 20:48
Jeśli nie znasz angielskiego i nie jesteś zbyt mocna w komputerze to lepiej się nie bierz za to sama. Robiłem to jakieś pół roku temu tym programem i w końcu poradziłem sobie. Było z tym trochę roboty bo to jest bardzo "handy" program i musiałem przy każdym zdjęciu coś wpisywać, a zdjęć było z 50. Może ta nowsza wersja jest mniej pracochłonna. Nie pomogę ci więcej bo już niewiele z tego pamiętam a nie będę sobie tego odświeżał. W każdym razie jeśli nie zapisałaś nowych zdjęć to napewno można je odzyskać.
życzę sukcesu Wal

środa, 8 grudnia 2004, 21:06

czwartek, 9 grudnia 2004, 00:13

Sciagnij sobie program PC Inspector smart recovery.
pierwsze primo, jest bajecznie prosty w obsludze,
drugie primo jest darmowy,
trzecie primo znajdziesz go tu:
http://www.pcinspector.de/download.htm#smart_recovery

a jakby cos nie szlo to pytaj smialo :)

pozdr

czwartek, 9 grudnia 2004, 10:22

Kubak, uważam, że powinieneś trochę wyluzować! Daj dziewczynie święty spokój a jak wstałeś lewą nogą to powyżywaj się przed lustrem. Czy coś wielkiego się stało? Drażni Cię nowy wątek?, to go nie czytaj. Nie podoba Ci się forum?, w necie są jeszcze inne.

czwartek, 9 grudnia 2004, 10:56

pierwsze primo, jest bajecznie prosty w obsludze,
drugie primo jest darmowy,
trzecie primo znajdziesz go tu:

To "primo" to dla żartu, czy Ty tak serio ? :lol:

czwartek, 9 grudnia 2004, 15:12

Kubak, uważam, że powinieneś trochę wyluzować! Daj dziewczynie święty spokój a jak wstałeś lewą nogą to powyżywaj się przed lustrem. Czy coś wielkiego się stało? Drażni Cię nowy wątek?, to go nie czytaj. Nie podoba Ci się forum?, w necie są jeszcze inne.

Wg mnie nowy temat powinien zawierać coś nowego, a nie to co już było gdzie indziej. Później jak ktoś czegoś szuka to znajduje 20 różnych wątków, w których jest dokładnie to samo, ale innymi słowami.
Jeżeli kogoś tym uraziłem to przepraszam, ale nie zdziwcie się jeżeli za jakiś czas ktoś nowy wyleci z z takim samym pytaniem (jak odzyskać skasowane zdjęcia). Na forum jest po prostu bałagan, zniechęcający do szukania.

czwartek, 9 grudnia 2004, 16:01

Na forum jest po prostu bałagan, zniechęcający do szukania.

I Ty tu chcesz posprzątać ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Powodzenia !

czwartek, 9 grudnia 2004, 17:05
Skoro przepraszasz to nie kogoś a przede wszystkim Marzenę.
A tak wogóle to wszystko można powiedzieć tylko nie w tej formie człowieku.
Nie w tej formie.
Marzena -napisz czy ci się udało.
Pozdrawiam Wal.

czwartek, 9 grudnia 2004, 17:41

Po pierwsze nie rozumiem dlaczego się z tego śmiejesz. Podoba Ci się taki stan rzeczy, bo mi nie. Czytając Wasze posty na forum co chwilę widzi się stwierdzenie w stylu: "zanim coś napiszesz to poszukaj bo odpowiedź na twoje pytanie może już została udzielona". Noi dobra, więc szukam. Wpisuję sobie model jakiegoś aparatu, o którym chciałbym się coś dowiedzieć, i co? Wyskakuje mi co najmniej kilka stron z wątkami dotyczącymi tego samego tematu. Oczywiscie mam na uwadze, że czasem się tylko napomknie w jednym zdaniu o danym aparacie przy okazji innego (to już jest wina wyszukiwarki, że nie ma opcji przeszukuj tylko tytuły), ale pomijając ten fakt do przeglądnięcia jest zwykle kilkanaście, a czasem kilkadziesiąt wątków.
Po drugie usuwanie i przenoszenie postów należy jeżeli się nie mylę do administracji, bo ja jak już zdążyłem się zorientować nie mam takiej władzy.
Poza tym uważam że takie posty jak mój oraz inne typu "... najpierw szukaj", które nie są tematem dyskusji również powinny być po jakimś czasie usuwane lub co najmniej przenoszone do miejsc do tego celu przeznaczonych.
Nie chcę od razu popadać w konflikt z moderatorem, ale z całym szacunkiem niektóre wątki (posty) aż się proszą żeby je przenieść (tak jak ten). Apostrofa do moderatora: jeżeli nie zaczniesz przenosić(usuwać) tego typu postów to dalsze pisanie "... szukaj" nie będzie miało najmniejszego sensu. Ludzie to powoli zaczynają olewać własnie przez to, że nic z tego gadania nie wynika (żadna działalność).
Pozdrawiam

czwartek, 9 grudnia 2004, 18:06
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]