Teraz jest piątek, 27 kwietnia 2018, 07:04

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 chce kupic aparat canon ixus 50 tylko nie wiem czy ma ten 
Autor Wiadomość

Post chce kupic aparat canon ixus 50 tylko nie wiem czy ma ten
chce kupic sobie cyfroweczke zastanawiam sie nad canonem a95 i ixus 50 i niewiem ktory coraz bardziej mnie przekonuje mnie do ixusa 50 i nie wiem czy ten model ma makro bo chcialbym sie pobawic. dzieki za odpowiedz :lol:

poniedziałek, 11 lipca 2005, 15:16
Oba sprzęty są bardzo dobre, choć należą do zupełnie innych klas aparatów... Ja mam przekonanie do Ixusów- choć są to tylko bardziej luxusowe point and shoty... 2,5 roku temu używałem jakiś czas Canona PowerShota S410 Digital Elph, którego europejskim odpowiednikiem był Ixus 400 ( kosztujący w Polsce grubo ponad 3 tys...- 2 razy drożej niż w Stanach :shock: !! ) i byłem zachwycony tym aparatem. Ixus 50 na 100% ma makro i bardzo wiele innych ciekawych rzeczy. Przede wszystkim posiada Digic II i robi najlepsze sekwencje video ze wszystkich Canonów... :D Poza tym działa na bardziej przyszłościowe karty SD w przeciwieństwie do CF w A95... Ja bym brał Ixusa... No chyba że lubisz chodzić z tak wielką krową jak A95 i wszystko ustawiać samemu...

wtorek, 12 lipca 2005, 09:16

TAMPABOY a co może być bardziej fascynujące od ustawiania wszystkiego samemu i po swojemu ?
Iść i jak stado azjatów focić wszystko co się rusza "z małpy" ?

Do tej pory zginęło mi bez wyjaœnienia 3 posty !

wtorek, 12 lipca 2005, 16:26
Nie chodzi mi o to by wszystko focić w trybie automat !!! Ixus 50 posiada pełno różnych ustawień manualnych i spokojnie można je sobie ustawiać... Może brakować preselekcji czasu migawki i przesłony- ale na dobrą sprawe co to za frajda wybieranie przesłony w 2 czy 3 wartościach... :lol: No ale czas naświetlania by się przydał... Chodzi mi o to że A95 jest delikatnie mówiąc za duży- gdyby miał wymiary A520- złego słowa bym o nim nie mógł powiedzieć...

wtorek, 12 lipca 2005, 18:21
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]