Teraz jest wtorek, 18 września 2018, 19:35

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Canon PowerShot A410 
Autor Wiadomość

Post Canon PowerShot A410
Czy ktokolwiek wie coś o tym aparacie? Nie chodzi mi o dane techniczne bo te wiem, że są wszędzie. Szukam jakichś recenzji i jakby aparat istanił tylko w sklepach, a nikt go nie kupił, żadnych wypowiedzi na jego temat, kompletnie nic. Zastanawiam sie nad kupnem A410 lub Kodakiem CX7430. Na nic więcej kasy nie mam (dwukrotnie przewyższa to mój zaplanowany początkowo budżet) i mieć nie będe, więc porszę o coś bardziej na temat niż "dołóż 300 zł i kup...". Jeżeli miałeś/aś doczynienia z Canon PowerShot A410 proszę o pomoc!

poniedziałek, 26 września 2005, 17:44

Osobiście, mając wybór między Kodakiem (jakimś tam) a tym Canonem, to bez wachania wziąlbym Canona.
A410 jest bardzo świeżym sprzętem na rynku, jeśli chcesz się czegoś o nim dowiedzieć proponuje przyjrzeć się poprzednikowi modelowi A400 - osobisice mam do tego aparatu nie wiedziec czemu jakiś sentyment.
Jak na małą małpke, mysle ze to aparat prawie idealny (choć patrze teraz w specyfikacje i boli tylko ogniskowa wide 42mm :shock: - troche wąsko.

poniedziałek, 26 września 2005, 18:34
Nie wiem czemu nie mogę się zalogować na poprzednie konto, ale nie ważne. Dzięki za odpowiedź, ale w takim razie mam pytanie. Co stracę na takiej ogniskowej i czy jest coś, na czym zyskałbym mając taką a nie inną ogniskową? Z tego co udało mi się dowiedzieć ma to coś wspólnego z kątem widzenia czyli ... w sumie nic nie wiem. Chyba nie musze się tłumaczyć, że jestem laikiem skoro interesuję się takim aparatem. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

poniedziałek, 26 września 2005, 20:36

Wlasnie dzisiaj kupiłem ten aparat na allegro za bardzo przystępną cene 490!! Jakos mi sie udalo aukcja bez ceny minimalnej. I chcialbym teraz cos sie o nim wiecej dowiedziec np. zobaczyc jakies zdjecia nim zrobione itd. I jakies inne ciekawe i cenne informacje!

Aha mam tez takie pytanie, bo bede mial mozliwosc kupic A510.

Czy jest wielka róznica miedzy A510 a A410. Wiem(chyba), ze a 510 jest lepszy. Ale czy np. widac to na wykonywanych zdjeciach itd.

Prosze bardzo o odpowiedz!! Ja sprawdze sobie tego A410 i jak bedzie mi sie podobal to sobie zostawie.

Pozdrawiam!!

niedziela, 2 października 2005, 14:38

Post caon a410
czesc,
i jak wychodza fotki z a410, chciałbym go kupic ale potrzebuje jeszcze takiej kropki nad "i". nigdzie nie ma opini uzytkownikow tego aparatu. tak jakby ludzie wstydzili sie ze maja cos taniego,cos mniejszego...a nie kazdy moze sobie pozwiloc na kupno super aparatu za 800.
ja po prostu musze kupic aparat do 600PLN. pozniej karte,ladowarke i baterie mam.

To ma byc aparat na wycieczki rowerowe,maly poreczny, zdjecia wszelakie, od struktury pianki w piwie na macro po rozlegle(jak jest taka mozliwość) krajoobrazy.

Pozdro dla bikerów:)

i dzieki za jakiekolwiek wypowiedzi, i prosze nie piszczie ....dołóz 100 pln a bedziesz mial...gdybym mogl tak zrobic pytałbym o inne aparaty.

serdecznie pozdrawiam

niedziela, 6 listopada 2005, 08:21

Swego czasu bylem szczesliwym posiadaczem canona a-400 sprzedalem i kupilem Panasonica UZ, ktorego mam do dzisiaj i zabieram go na piesze wedrowki po gorach :) pokusilme sie o ponowny zakup canona tyle ze a- 410 z doswiadczenia wiem ze jego poprzednik robil piekne fotki jak na ta klase sprzetu z tego co widze to w 410 poprawiona zostala redukcia czerwonych oczu ale tez nie zawsze dziala... lampa blyskowa jak by slabiej wali po slepiach porownujac do poprzednika ale najsmutniejsze to to, ze aprat nie ma mozliwosci nagrywania dzwieku a musze przyznac ze w jego poprzedniku dzwiek byl rewelacyjny gdy sie nagrywalo filmik. Prawde mowiac załuje, że kupilem canona 410 bo o 200zl taniej mam a-400 ktory potrafi to samo co 410 i w dodatku ładniej wyglada a co do zoomu to prosze sobie darowac... w tych aparatach zoom jest daremny czego nie moge powiedziec o samych fotkach:) Super sprawa jezeli chodzi o diode pomocnicza, aparat bez problemu lapie ostrosc dzieki wbudowanej diodzie czasami nawet uzywalm go jako latarki wiec o problem z AF nie ma co sie martwic:) Canona a-410 kupilem typowo do zdjec na imprezy... gdzie jest ciasno duzo sie dzieje... i isnieje uzasadnione ryzyko upadku aparatu. I co wazne oba modele nie sa pradozerne, na lampie blyskowej przy aku 1800mA robie ok 120-140zdjec

środa, 16 listopada 2005, 02:43
A jak w A410 wyglądają zdjęcia nocne - bo ma chyba za mały czas migawki. Jak w mocno jasny dzień lekko pod słońce? Ktoś próbował?
A chyba a400 nie jest o 200zł tańszy, bo skoro teraz można kupić a410 za 449, to a400 nie dostanie sie nawet poniżej 400zł, chyba że źle szukałem.

środa, 23 listopada 2005, 15:22
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]