Teraz jest środa, 25 kwietnia 2018, 02:49

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Canon PS G7 
Autor Wiadomość

Post Canon PS G7
Witam,

Dawno mnie tu nie bylo i wiele sie zmienilo od tamtego czasu... chociazby to ze nie jestem juz na biezaco z rynkiem foto i tym razem zamiast sie wymadrzac (czyt. doradzac) to ja prosze was o rade :wink:

Tak jak w temacie. Seria G od zawsze mnie krecila i zawsze chcialem miec cos z tej serii. G7 wydal mi sie ciekawa opcja tylko ze wzgledu na kiepska orientacje w rynku, nie mam kompletnie pojecia co z nim teraz moze konkurowac. Szukam aparatu raczej kompaktowego, a ze wgledu na fakt ze jedna malpke juz mam, chcialbym zeby moj kolejny kompakt dawal tez mozliwosc manualnego rozwoju. To co mi sie w nim szczegolnie podoba to mozliwosc podlaczenia telekonwertera [2,0x] i konwertera szerokokątnego [0,75x]. Przyznam ze stabilizacja obrazu jest raczej niezbedna i moj kolejny aparacik raczej powinien ja posiadac. Manualny focus oraz aperture i shutter priority rowniez. Zalezy mi tez na dobrej jakosci video.

To czego mi w nim brakuje to brak mozliwosci zdalnego sterowania. Podobno video sporo zajmuja miejsca... czy ktos wie jak to rzeczywiscie wyglada tutaj ta kompresja?

Aparatu bede pewnie glownie uzy

Mniej wiecej moje wymagania znacie, slucham waszych opini jak i rad co do konkurezncji :) ahh i jeszcze jedno, aparat bede kupowal w usa.

czwartek, 5 lipca 2007, 11:14
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]