Teraz jest czwartek, 19 kwietnia 2018, 12:03

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 canon G9 
Autor Wiadomość

Post canon G9
Wrzucam adres do fotek z G9 dla oceny ostrosci,bez kopozycji i korekcji tak na żywioł.Nie wiem co mam dalej robić? :roll: Obrazek
Obrazek Obrazek

sobota, 5 stycznia 2008, 20:35

Mam pytanie ? W jakiej rozdzielczości były robione te zdjęcia ? I jescze jedno : Nie zakładaj za każdym razem nowych tematów tylko odpisuj w tym pierwszym, ponieważ Ci co czytają pierwszy raz Twój tekst nie będą wiedzieli o co chodzi. Pozdrowienia !!

niedziela, 6 stycznia 2008, 11:24

fotki były robione w pełnej rozdzielczości

niedziela, 6 stycznia 2008, 15:14

Hmmmmm.... No właśnie. O co chodzi w tym temacie? Tylko o ostrość? Co do ostrości fotek, to tutaj trochę trudno to ocenić. Fotki były robione w automacie? Może pyknij jakąś fotkę w domciu. Ustaw na jakiejś szafce kilka pierdołek różnokolorowych i z różnymi szczegółami( może jakąś butelkę z widoczną etykietą, zabawki, zegarek), albo daj jeszcze jakieś fotki w słońcu, bo to chyba nie problem z aparatem. Sprzęcik jest niezły i nie podejrzewam żeby to przez niego nie wychodziły fotki. Zdjęcia które wrzuciłeś są jakieś takie ponure i robione w ponurych warunkach, i podejrzewam że nawet lustro nie poradziło by sobie tu dużo lepiej.

poniedziałek, 7 stycznia 2008, 00:47

Obejrzałem te zdjęcia w programie graficznym. Nie jest chyba tak tragicznie. Zdjęcia były robione o godz.15.20 czyli swiatło było już bardzo słabe tym bardziej,że dwa pierwsze były robione w wysuniętym zoomem. Zdjęcie I-zoom 18,89 przysłona 3.5 II- zoom 44,4 przysłona 4,8 III-zoom 7,4 przysłona 3,5. To III zdjęcie robione bez zooma jest chyba wcale nienajgorsze Przy tych przysłonach zdjęcia nie będą chyba miały całkowitej głębi ostrości.Ale ja jestem tylko amatorem, może wypowie się ktoś bardziej zaawansowany.

poniedziałek, 7 stycznia 2008, 18:55

Post canon G9
Dziękując za wypowiedzi chciałbym zakończyć ten wątek, pozbyłem się G9 bez żalu dożuciłem parę groszy do lusterka i jestem bardzo zadowolony. :lol: . A wszystkim niezdecydowanym radzę zrobić tak samo tzn dołożyć do lusterka.Pozdrowienia dla forumowiczów. :wink:

sobota, 19 stycznia 2008, 14:48
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]