Teraz jest piątek, 27 kwietnia 2018, 03:05

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Wlasnie dostalem A60!! Zaczynamy mega test;) 
Autor Wiadomość

Post Wlasnie dostalem A60!! Zaczynamy mega test;)
Wlasnie mi przyszla paczuszka, i zaczynam bawic sie aparacikiem;)

Jak ktos chcialby zeby wykonac jakies konkretne fotki to piszcie...

Tak samo jak kogos interesuej jakas wlasciwosc to piszcie, wykonam konieczne testy;))

Jak pocykam troche fotek to przedstawie swoje wrazenia i opinie;)

A na poczatek..

- aparat niestety jest sporo gorzej wykonany od A40 (moze to dlatego, ze tamten byl made in japan, a ten malezja?)

- jest mniejszy i lepiej lezy w dloni;)

poniedziałek, 2 lutego 2004, 16:30
Ja jestem ciekawy czy można zrobić zdjęcie strony z książki, czy coś będzie widać

poniedziałek, 2 lutego 2004, 20:59

Ja jestem ciekawy czy można zrobić zdjęcie strony z książki, czy coś będzie widać

wszytko widac idealnie, zwlaszcza male fragmenty tekstu wychodza miodzio;) ale cala strone tez spoko;)

poniedziałek, 2 lutego 2004, 21:12
czyli można przykładowo iść do biblioteki, nacykać zdjęć, a potem na kompie oglądać lub druknąć?

poniedziałek, 2 lutego 2004, 22:04

poniedziałek, 2 lutego 2004, 22:48

czyli można przykładowo iść do biblioteki, nacykać zdjęć, a potem na kompie oglądać lub druknąć?

Nie wiem co za cuda chcesz pstrykac... ale normalne ksiazki to w wiekszosci bibliotek mozna ksernac (nie cale, ale frgamenty;))

A tak poza tym to off topic!!

Na tym forum wiele osob nie polecalo a60, teraz ja mam i mozna, rozwiac lub potwierdzic swoje obawy...

poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:28
Pewnie, że można sobie zkserować. Ale ja wolałbym porobić zdjęcia wszystkiego co się może przydać, a dopiero potem w domu przeprowadzić selekcję i zostawić to co może się na dłuższą metę przydać. I poza tym w bibliotece, czytelni można spotkać inne interesujące obiekty i wtedy pod pozorem zrobienia zdjęcia z książki cykam te wspomniane obiekty. A poza ksero jest drogie... A odnośnie praw autorskich, nie stać mnie na zakup książek do jednego przedmiotu za ponad 1000 zł.

poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:57

- tryb auto jest z deka dupiasty... zdjecia w nocy tylko w manualu;(

- balans bieli w trybie auto jakis kijowy jest, ale za to mozna recznie nastawic balans

- zajebiste makro;)) przynajmniej jak dla mnie;)

- szum przy iso 400 tak samo jak w a40 duzy;(

wtorek, 3 lutego 2004, 00:13

Do wydruku będzie się to raczej mało nadawało (niewystarczająco ostro - książka jest płaska, a aberracja sferyczna daje znać o sobie), zwłaszcza, że to tylko 2MP. Poza tym drukowanie w domu to koszt co najmniej dwa razy większy niż ksero (koszt wydruku strony na dobrej drukarce atramentowej to minimum 20gr, a im tańsza drukarka tym wyższy koszt, za to są punkty ksero, gdzie możesz w bardzo dobrej jakości kserować za 10gr).

wtorek, 3 lutego 2004, 18:37
Z tym drukowaniem to żartowałem. Ksero faktycznie jest po 10 groszy, a spotkałem w okolicy nawet i po 9. A koszt wydruku w moim wypadku to około 3-4 groszy, biorąc pod uwagę oczywiście, że tusz uzupełniam, a nie kupuję oryginalnych cartridgów. Byłem po prostu ciekawy czy jest taka możliwość.

wtorek, 3 lutego 2004, 19:12

Ade* Co do wad ktore wymieniles to zgadzam sie w 100% , ale co do jakosci obudowy to ja nie mam zadnych obiekcji (ten A40 to musialbyc...).Co do ISO to ja ustawilem na 50 i mam spokoj , a zdjecia nocne na manualu to poezja , auto to pomylka.

środa, 4 lutego 2004, 00:03
Post Re: Wlasnie dostalem A60!! Zaczynamy mega test;)
Wejdź na http://forum.swiatobrazu.pl/foto/viewtopic.php?t=997
to się dopiero szykuje megatest!

ade napisał(a):
Wlasnie mi przyszla paczuszka, i zaczynam bawic sie aparacikiem;)

Jak ktos chcialby zeby wykonac jakies konkretne fotki to piszcie...

Tak samo jak kogos interesuej jakas wlasciwosc to piszcie, wykonam konieczne testy;))

Jak pocykam troche fotek to przedstawie swoje wrazenia i opinie;)

A na poczatek..

- aparat niestety jest sporo gorzej wykonany od A40 (moze to dlatego, ze tamten byl made in japan, a ten malezja?)

- jest mniejszy i lepiej lezy w dloni;)

środa, 4 lutego 2004, 16:14

Jak tylko bedzie trzeba to wykonam kazdy rodzaj fotki;)) Nawet bede poswiecal zycie i te sprawy;)

tylko jest taki zonk, ze dobry pstrykacz gorszym aparatem zrobi ladniejsze zdjecie;) i wyjdzie, ze a60 jest do duuupy;)

środa, 4 lutego 2004, 16:19
Jak tylko bedzie trzeba to wykonam kazdy rodzaj fotki;)) Nawet bede poswiecal zycie i te sprawy;)

tylko jest taki zonk, ze dobry pstrykacz gorszym aparatem zrobi ladniejsze zdjecie;) i wyjdzie, ze a60 jest do duuupy;)

Przesyłaj fotki na webmaster@fotografowanie.tk a na forum przeczytasz jaki z Ciebie fotograf :wink:

środa, 4 lutego 2004, 16:22

Koleś chce się poświęcić i zrobić test, a Wy się zlewacie!!
Gdyby tak ktoś przetestował 300D albo Minolte A1.......

środa, 4 lutego 2004, 18:39
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona