Teraz jest czwartek, 19 kwietnia 2018, 11:59

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Co sądzicie o Nikon Coolpix 2100? 
Autor Wiadomość
Post Co sądzicie o Nikon Coolpix 2100?
Co sądzicie o Nikonie Coolpix 2100? Zaznaczam że aparat potrzebny mi do amatorskich fotek a 2,1MlnPix w zupełności mi wystarcza. Czekam na opinie i rady. Dzięki

niedziela, 8 lutego 2004, 00:04

Zdjęcia raczej robi przyzwoite, pytanie, ile chcesz za niego dać? "Tanie" Nikony zwykle są stosunkowo drogie i bardziej opłaca się kupić coś innego.

niedziela, 8 lutego 2004, 12:21
Post chyba się zdecyduje na niego...
Chyba się zdecyduje na niego... Mogę go kupić za 880zł bo w sklepie jest promocja Nikonów. Bardzo podoba mi się jego wygląd, a i opcji ma jak dla początkującego użytkownika jest dość dużo. Przecena w tym sklepie jest z 1199zł na 880. CO MYŚLICIE O TYM? JESZCZE SIĘ WAHAM ALE JESTEM BARDZO BLISKI PODJĘCIA DECYZJUI O KUPNIE.PROSZĘ JESZCZE O OPINIE

niedziela, 8 lutego 2004, 16:41

Myślę, że to całkiem rozsądna oferta. Choć to ok. 100zł drożej niż np. Minolta E223, ale Nikon jest na tańsze karty pamięci CF. Poza tym masz w komplecie akumulatory i ładowarkę (a przynajmniej powinieneś mieć). Tak więc to chyba dobry wybór.

niedziela, 8 lutego 2004, 17:23

Za ta cene warto brac nikona. Minolta 223 nie jest zbyt udanym aparatem , Nikon ma swietny wyswietlacz i jest o wiele mniejszy. Potrzebuje tez mniej energii niz minolta.

niedziela, 22 lutego 2004, 16:05

Miałem ten aparacik i zrobiłem nim około 1500 zdjęć :wink:
Co sądze? Dobry dla początkujących i dla tych co potrzebują aparatu żeby wziąść na impreze, wcisnąć i mieć zdjęcie... za dużo ustawień ręcznych to tam nie znajdziemy.
Jakość taka sobie, ale to wkońcu 2 MlnPix, więc nie można oczekiwać niewiadomo czego (odbitki 10x15 wychodzą bardzo ładnie).
Do tego zoom optyczny x3 jest ok... o filmikach nie ma co wspominać, bo to żenada... Ale co w nim mnie najbardziej denerwowało to jego szybkość, a raczej jej brak :roll: Po wciśnięciu spustu migawki tyle trzeba czekać, że niemal każdy obiekt, nawet niezbyt szybki uciekał z kadru... Poruszanie się po menu i przeglądanie zdjęć też dramatycznie wolne... No i jeszcze firmowe akumulatorki, miałem 2 bo inaczej się nie da - jeden starczał mi na około 30 zdjęć.
Ogólnie to prosty, tani aparat dla początkującego i niewymagającego, a przede wszystkim cierpliwego :wink: użytkownika.

poniedziałek, 10 maja 2004, 19:23
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]