Teraz jest sobota, 22 września 2018, 19:30

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
 NIKON 5400 
Autor Wiadomość

Post NIKON 5400
Mam Nikona 5400 i potzrebuję polskiej instrukcji do niego - czy ktos wie gdzie moge taką dostać???
W sklepie Nikona chcieli mi sprzedac za 100 :lol:

piątek, 27 lutego 2004, 12:40
Post pytanie o aparatu sprawowanie ... :-)
przepraszam, że nie pomoge Ci w znalezieniu instrukcji po polsku, ale jeżeli mnie przekonasz do tego aparatu (zamierzam go na dniach kupić) to Ci skseruję za darmoszkę instrukcję i wyślę :) . Czy możesz mi powiedziec jak on Ci się spisuje i czy zauwazyłes jakieś mankamenty :?: i w jakich warunkach robisz (łeś) fotki :?:

sobota, 6 marca 2004, 17:39

Post Nikon 5400
Witam
Dobra zaczynam więc pisać
:D Historia tego aparatu zaczęła się ok rok temu kiedy to był jescze model COOLPIX 5000. Właściwie to miałem taki kupic ale ceny były zbyt wygórowane, potem przeczytałem gdzieś na stronie Nikona że ma pojawić się nowy model - właśnioe 5400. po tym jak się pojawił w Polsce od razu go kupiłem:). Jestem szczęśliwym posiadaczem do dziś i nigdy nie żawołałem że czekałem ani że kupiłem to cudo:)
NAprawdę aprata to kombajn. Nie odkryłem jescze wielu funkcji ale to co wypróbowałem i zdjęcia które zrobiłem miło mnie zaskoczyły. JAKOŚĆ JAKOŚĆ JAKOŚĆ to przede wszystkim, obsługa - rewelacja szybko sprawnie, przyciski na miejscu i pomyślane nawet dla amatora pstrykania fotek. Pierwsze co mnie zaskoczyło jak go wziąłem to WAGA jest leciutki. Co dalej?... Lampa w porządku - wiadomo nie jest to lampa prof ale wystarcza do robienia zdjęd do odległości 5 metrów. Tryby tematyczne - b. przydatne szczególnie tryb SPORT ahhh... robienie seryjnych zdjęć to przyjemność, w związku z tym że wziąłem Coolpixa na deskę w góry tryb SPORT był rewelacyjny choć żadko z niego korzystałem z uwagi na bezp. aparatu. Przy temp. -10 aparat działał bez problemów. (prześle fotki ). W domu robiłem fotki swoich zwierząt super i jestem w szoku, że można osiągać takie przejrzyste,. czyste, wyrażne i oster zdjęcia, zresztą w każdych warunkach wychodzą super obrazy.Nikon dostarczył w raz z aparatem super oprogramowanie nie bede opisywał co i jak ale fajne (przydatna funkcja to wyświetlanie parametrów do każdego zrobionego zdfjęcia). Oczywiście jest parę innych podobnych aparatów z tej półki, ale po dokonaniu analizy rynku doszedłem do wniosku że COOLPIX 5400 to najlepszy wybór!@!!!!!!!
..aaaa nie wspomniałem o obrotowym wyświetlaczu - SUPER funkcja,m nie kupiłbtm aparatu bez tego, bo np. jak zrobić sobie zdjęcie na wyciągu bez owidoku tego co się robi???????????? Wyświetlacz jest bardzo czyteklny nawet w słoneczne dni. Bateria! Nie narzekam lecz tryb z lampa bywa prądożerny niestety dlatego za 80 zl kupiłem druga baterie :)
Teraz koniec:)
Jescze nie zauważyłem wad w Coolpixie i nie zamieniłbym na inny aparat tego cacka.

sobota, 6 marca 2004, 21:05
ja od niedawna jestem posiadaczem nikona 5400, tj od 07.04.wahałem sie pomiedzy nim a cannonem g5, przeważyło to, że korzystam w pracy z nikona 4500.
kupiłem ten aparat ze względu na szeroki kąt obiektywu. wszystko co tu napisane jest absolutnie zgodne z prawdą. ten aparat to wyzwanie jesli szukasz róznych opcji i mozliwosci.

mam problem z tym iż po wyciągnięciu baterii nie trzyma mi aparat ustawień. pomóżcie mój gg 4573210

wtorek, 20 kwietnia 2004, 20:16
maciejwra Mogłabym prosić o przykładowe fotki z 5400(Panie Macieju;) ? Mój mail: doba24@gazeta.pl. Z gory dzięki.

niedziela, 26 grudnia 2004, 14:47
mam pytanie jak nikon 5400 ma zię z jakością zdjęc do minolty Z2, Z3

niedziela, 2 stycznia 2005, 17:38

Raczej nie ma co porownywac , poniewaz 5400 to aparat o klase wyzszy od Z2 i Z3

niedziela, 2 stycznia 2005, 20:37
czy ktoś ma jakies doświadczenia z 5700 mam dylemat co kupić mam spory problem pomocy . DZIĘKI

niedziela, 2 stycznia 2005, 20:48
Jaką CF wybrac do nikona 5400, chodzi mi o producenta? Co myślicie o francuzkiej firmie DANE-ELEC. Wprawdzie nie kupiłam jeszce aparatu, ale 16 MB wydaje sie byc za mała. Moge mieć DANE ELEC CF I 512MB za ok 50 $, chyba warto??

niedziela, 9 stycznia 2005, 17:34

A czy nie przeszkadza wam w 5400 maly LCD. Ja mam akurat Canona S50 choc ostatnio mysle takze o 5400 .. ale ten lcd jest taaaki maluuuutki ... w porownaniu chocby do mojego S50

poniedziałek, 10 stycznia 2005, 22:21

Post Nikon 5400
To prawda, że wyświetlacz jest mały, ale jak na tę klasę ma wysoką rozdzielczość i lepiej na nim widać, jak na większości aparatów z wiekszym, ale o mniejszej rozdzielczości monitorem ( oczywiście w tej klasie) Jak przeszkadzają opisy nastaw, to szybko je można wyłączyć i jest OK.

piątek, 28 stycznia 2005, 23:00
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]