Teraz jest poniedziałek, 24 września 2018, 04:36

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Prezent na I komunię - wyższość nikona nad canonem? 
Autor Wiadomość

Post Prezent na I komunię - wyższość nikona nad canonem?
Witajcie, temat dość kontrowersyjny bo już wskazuję wyższość jednego nad drugim :D ale nie do końca... Otóż, moja chrześniaczka ma niedługo I komunię świętą i w związku z tym bardzo chciałabym jej kupić aparat, taki z prawdziwego zdarzenia. Dziewczyna ma pasję i talent a ja chcę jej pomóc, już teraz wie, że chciałaby iść do technikum fotograficznego a jest w podstawówce (!). Do rzeczy jednak... Ja się na tym kompletnie nie znam, gdzieś podsłyszałam,że nikon to dobra firma.. poszperałam i znalazłam takie oto cudo https://www.versussklep.pl/pl/p/Lustrzanka-cyfrowa-Nikon-D5300-18-55-VR-II-ENG-DE/476 i teraz pytanko: Czy ten aparat jest ok? Czy ktoś go ma i wie, czy nie jest zbyt trudny w obsłudze, intuicyjny? Jak tak patrzę to do końca nie wiem - czy jak kupię ten ze zdjęcia to muszę dokupić osobno obiektyw-jak tak to jaki? Dodam że chrześniaczka robi zdjęcia wszystkiego więc potrzebuję coś bardzo uniwersalnego :) Za pomoc dziękuję i pozdrawiam! :) PS. Opisuję Nikona jednak jednocześnie pytam - może są tu zwolennicy canona, którzy mi szepną słówko, czy nie byłby on lepszy? Na forach roi się od róznych opinii i już się gubię :D

środa, 6 kwietnia 2016, 09:14
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]