Teraz jest wtorek, 18 września 2018, 23:31

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Nikon Coolpix SQ - ktoś coś o nim może powiedziec???? 
Autor Wiadomość
Post Nikon Coolpix SQ - ktoś coś o nim może powiedziec????
Zastanawiam sie nad kupnem tego coolpixa i prosze o opinie :)

piątek, 2 kwietnia 2004, 08:42
Jest na promocji w mediamarkt za 999zl. Moim zdaniem to najlepszy wybor za ta cene dla kogos kto szuka automatu 3mpix. Wyglada swietnie ale nie ma np: celownika optycznego i jest na akumlator nie na paluszki. Jezeli ktos zdaje sobie sprawe z jego wad to uwazam ze lepiej zrobi kupujac nikona niz np: olympusa C350 czy minolte 323

czwartek, 22 kwietnia 2004, 15:56

Widziałem robione przez kolegę fotki z SQ i na pewno nie są złe. Ale moim zdaniem C-350 robi lepsze. Postaram się jutro pstryknąć nim parę zdjęć i powiedzieć coś więcej.

czwartek, 22 kwietnia 2004, 17:21

Świetni, ja również chciałbym się o nim czegoś dowiedzieć.

czwartek, 22 kwietnia 2004, 23:19

Niestety nie udało się dzisiaj. Po łykendzie.

piątek, 23 kwietnia 2004, 20:43
Mam problem z ostoscia zdjec .funkcja zdjec w ruchu nie pomaga. a robic wszystki z lampa to paranoja.mam go 1 dzien.funkcje ok ale akumulator siada dziwnie szybko.

sobota, 1 maja 2004, 17:36
8) No tak za 999 3mln,sledzacy af,3 sposobypomiaru oswietlenia,maly kompaktowy.15 programów tematycznych no to ok ale brak wizjera optycznego ,akumulator litowy dzialajacy 65min,maly obiektyw to nie o.k. Podobno jednak lepszy wybor niz canon a60.

sobota, 1 maja 2004, 17:42
Stary ten post , ale po 2 miesięcznym posiadaniu collpixa sq wtrące swoje kilka groszy.
Zalety - 1. mały (mieści się w kieszonce Tshirta), gadżeciarski - na wakacjach kolega robił zaawansowanym fuji za 10.000, a i tak wszyscy (głównie dziewczyny) podziwiały SQ.
2. mnóstwo ustawień. Niektóre dopiero teraz odkrywam (15 scen - nawet kopiowanie dokumentów), dobry tryb auto, manual jak w droższych aparatach.
2. ustawianie ekranu pod dowolnym kątem - autoportret świetny, żadne tam lustereczka jak w minoltach.
3. szybko się uruchamia.
4. stacja dokująca załatwia ładowanie i transfer. A bateria wcale nie działa tak krótko jak piszą.
5. dobre oprogramowanie - np. panorama jest rewelacyjna, myślałem że to taki gadźet, ale z SQ panoramę Racławicką to w 15 sekund się robi.
WadY: 1. lampa blisko obiektywu - ZAWSZE czerwone oczy, często odbłyski od drobin kurzu - takie róznokolorowe koła - jak ufo he, he.
2. Tragedia z niebieskim zabarwieniem zdjęć z lampą np na basenie. Wogóle większość zdjęć z lampą poprawiałem w edytorze - balans kolorów i histogram - po tym zabiegu bomba.
Polecam jako drugi aparat - taki co to się nosi ze sobą razem z komórką i portfelem.
Paweł

niedziela, 25 lipca 2004, 11:21
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]