Teraz jest sobota, 21 kwietnia 2018, 11:37

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Nikon 100d 
Autor Wiadomość
Post Nikon 100d
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z Nikonem 100D. Chcę kupić i zastanawiam się czy i o ile jest on lepszy od D70.

Dzięki.

piątek, 21 maja 2004, 15:11

Ja robiłem trochę zdjęć tym aparatem i powiem szczerze, że jest lepszy od D70 (matryca, obudowa, ogólnie jakość zdjęć), ale nie wart tej różnicy w cenie. D70 + droższy obiektyw to chyba lepszy zestaw. Pytanie jeszcze, jaką cenę masz dać za D100?

piątek, 21 maja 2004, 21:05
Ceny d100 spadają po wolo z powodu większym zainteresowaniem d70, cena w sumie mnie nie przeraża. Czuję, ze setka ma solidniejsza obudowe i bedzie bardziej wytrzymałą. Robie zdjecia wszędzie gdzie się da i chce być gotowy na różne niespodzianki. W tym tygodniu wybieram sie do show roomu NIkona, jak coś mi wpadnie w oko to dopiszę.
Dzięki i powodzenia

niedziela, 23 maja 2004, 16:03
Ceny d100 spadają po woli z powodu większego zainteresowania ogółu d70-tką, cena w sumie mnie nie przeraża. Czuję, ze setka ma solidniejsza obudowe i bedzie bardziej wytrzymałą. Robie zdjecia wszędzie gdzie się da i chce być gotowy na różne niespodzianki. W tym tygodniu wybieram sie do show roomu NIkona, jak coś mi wpadnie w oko to dopiszę.
Dzięki i powodzenia

niedziela, 23 maja 2004, 16:04
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]