Teraz jest sobota, 22 września 2018, 07:47

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 D70 katalog fotek zgrany do kompa-niewidoczny na aparacie 
Autor Wiadomość

Post D70 katalog fotek zgrany do kompa-niewidoczny na aparacie
Cześć

Po tygodniu pstrykania, uczenia się i oswajania z nowym sprzętem trafiam na oto taki problem: Zgrałem do kompa prosto z aparatu jakieś 50 fotek - Funkcją kopiuj a nie wytnij. Tutaj wszystko ok. Po odpięciu aparatu od kompa w trybie przeglądania nie widzę tych zdjęć!!! Miejsca na karcie mam o połowę mniej, kombinacje żeby wyświetlał All czyli wszystkie foldery też nie pomagają. Nie są to zdjęcia ukryte ani zabezpieczone więc tak naprawdę nie bardzo wiem o co chodzi. Siedziałem wczoraj wieczorkiem i kombinowałem. Natomiast jeśli włożyłęm kartę do czytnika to tutaj ok widzę folder i mogę go skasować.
Trochę to denerwująca sytuacja : czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem???

Grzegorz Mleczko

poniedziałek, 11 października 2004, 15:03
Nie wspominasz, czy podlaczyles Nikona do kompa w trybie "dysk" i kopiowales pliki bezposrednio, czy przez jakis program. Ja lacze jako dysk, kopiuje i niemam zadnego problemu. Nawet probne zdjecia zrobione innym aparatem z uzyciem karty pozniej wlozonej do Nikona mi wyswietlil. Czy przypadkiem nie przeniosles folderu ze zdjeciami w inna lokacje na karcie, albo zmieniles nazwe jakichs folderow/plikow?

poniedziałek, 18 października 2004, 03:38
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]