Teraz jest wtorek, 11 grudnia 2018, 20:43

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Nikon Coolpix 3700 
Autor Wiadomość

Post Nikon Coolpix 3700
Witam. Szukałem na forum coś na temat tego aparatu ale praktycznie nic nie znalazłem. Znajomy poprosił mnie jako "eksperta" :lol: o opinie na temat tego aparatu a ja specjalnie nie wiem co mu odpowiedzieć. Pomóżcie.
Wiem tylko, że ma z 15 programów tematycznych a nie ma manuala (taka cyfowa idiotenkamera) - akurat jemu nie jest to potrzebne.
Co sądzicie o tym aparacie? Jak z jego ewentualną awaryjnością.

Minolta Z1 + parę "dupereli"

poniedziałek, 20 grudnia 2004, 19:35

poniedziałek, 20 grudnia 2004, 23:03

hmm.. a wiec tak ja tez jestem PawełW. i kupilem sobie tydzien temu Nikona 3700 :D Przeczytalem sobie zaje*** duzo recenzji mobile-revievs, stevedigicams itd... i postanowilem go kupic, nie zaluje zakupu. Kamerka mala, poreczna i robi naprawde ładne zdjęcia, otrzegam jednynie jezeli chcesz nakrecac na niej video 640x480 30kl/s to musisz kupic karte Panadnica HighSpeed <256MB (10mb/s) innaczej nici z nagrywania bo karta nie nadaza z zapisem. Ja kupiłem sobie 512mb. Niesety ciężko je dostać na allegro a gdzie indziej to zadaja niezle sumki. P.S. z tego co się doczytałem w instrukcji to ma manuala :wink: Pozdrawiam!

poniedziałek, 20 grudnia 2004, 23:30

OOOOOO kolejny PawełW :wink: Pozdowienia.
Ten aparat to nie dla mnie , tylko dla znajomego Co do filmów to ma on kamerę więc chyba go filmy z aparatu za bardzo rajcować nie bedą.

Minolta Z1 + parę "dupereli"

poniedziałek, 20 grudnia 2004, 23:34
ja aparacik kupilem przed swietami i jestem zadowolony z tego zakupu, jedyne do czego sie moge przyczepic to to ze czasem dzwiek w filmach sie rozjezdza:((( :D ale ogolnie jet OKi,a co najwazniejsze jest tak maly ze mozna go schowac praktycznie wszedzie,manual oczywiscie jest tylko taki troszke okrojony.pozdrawiam

wtorek, 11 stycznia 2005, 15:33

Idiotenkamera.....sam jestes idiotenfotografen. Nikon 3700 to jeden z najlepszych automatów na rynku. Po to też został stworzony-mały lekki porządnie zrobiony automat. Poza tym ma funkcje manualne. Często piszą ze takich nie ma bo poprostu ma być postrzegany jako łatwy "point n' shot" super-automat

piątek, 3 czerwca 2005, 16:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]