Teraz jest środa, 19 lutego 2020, 02:11

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 d 50 za 600 GBR czy to duzo? 
Autor Wiadomość

ale w UK aparaty mogą być lepiej przetestowane i wykonane. Polska niestety jest traktowana jak III swiat i widać to po jakości sprzetu który czasami do nas trafia (np. fabrycznie zabrudzone matryce ).

Do wiadomości wszystkich, co cudze chwalą... Mieszkam w UK właśnie i przy zakupie d70s zwracałem ją do sklepu 4! razy z powodu, jak to kolega jacek2004 określa, fabrycznie zabrudzonej matrycy właśnie. Kolejne egzemplarze (dla jasności) nie były ściągane z wystawy, lecz dostawałem je zapakowane w oryginalnych pudełkach. Więc jaka tu różnica między Polską a UK? Sprzedawca nawet nie wiedział, że takie artefakty na matrycy to rzecz nieunikniona (prędzej czy później) w lustrzankach cyfrowych i zarzekał się, że Nikon wypuścił 'serię uszkodzonych' aparatów :wink: Co potwierdzał skrupulatnie jego przełożony. :lol: Ech ci Brytyjczycy.

środa, 28 grudnia 2005, 21:28

Co do piwa proszku do prania kawy i pozostałych produktów wytwarzanych pod tą samą marką w różnych fabrykach to się zgodzę :)
Kawa tu a tam smakuje inaczej, podobnie zresztą jak coca cola. Wynika to z wielu faktów, między innymi badań rynku dotyczących zachowań i upodobań klientów, ale przede wszystkim z tego, że są robione w różnych LOKALNYCH fabrykach a ich receptury ze względu na dostępnośc wchodzących w skład półproduktów, mogą się i często się różnią.

W przypadku aparatów i tego typu sprzętu wygląda to nieco inaczej. One są robione w jednej fabryce :) stąd nie ma różnicy w modelach na różne rynki !!!! Bo to co mówicie to trochę jakby w komputerach ten sam procesor na rynek niemiecki chodził szybciej niż na polski ;)

środa, 28 grudnia 2005, 23:57

Post Nikon D50 - instrukcja polska
Cytat:
A co do instrukcji: cza sie óczyć jenzykuf. A instrukcja po angielsku wczle nie jest tak zakręcona jak mówisz. Jak chcesz mam skan polskiej, jakość nienajleprza, ale zawsze coś.

Witam!
Jeżeli można prosić o wysyłkę na moje konto e-mailowe wspomnianej instrukcji lub proszę o podanie linku skąd można ją ściągnąć. Przypomnę chodzi mi o polską instrukcję do Nikona D50. Wielkie dzięki i pozdrawiam. Szczęśliwego Nowego Roku 2006.
Janusz

piątek, 30 grudnia 2005, 12:37

piątek, 30 grudnia 2005, 12:38
A ja wlasnie kupilem Nikona 7900 za 850zl i jestem caly szczesliwy. Faktycznie coca cola smakuje inaczej, bo w Polsce jest dla mnie ochydna a we Francji na przyklad pyszna.:D
Ale co do sprzetu to nie sadze. O ile np Skoda moze byc skladana w Polsce czy Czechach to roznioca jest (ponoc te nasze lepsze), to zwyczajnie przeciez nie oplaca sie robic fabryk produktow na wielka skale w Europie czy USA dlatego robia je w Chinach. A tam chyba juz nie ma podzialu na jakosc. Mam sprzety zarowno z Europy Zachodniej, USA i z Polski i roznicy nie widze.:D
Poza tym kto pisze, ze Polska jest uznawany za kraj 3 swiata to przesadza, spojrzmy prawdzie w oczy. To wychodzi na to ze w Zambii kupimy Nikona, ktory sie rozpadnie po miesiacu???
Co do instrukcji po angielsku to bez przesady. Jest napisana prosto i przejrzyscie.

piątek, 30 grudnia 2005, 22:15

Kolego Baszanowski... no nie wiem czy znasz osoby które kupowały w tym sklepie ??? Dla mnie to konfabulacja bo ja chciałem kupić dokładnie w tym sklepie swego czasu A200. Trzy razy składałem zamówienie i za każdym razem dzwonili do mnie dwa dni później z tego sklepu z super ofertą, że mają dodatkowe super akcesoria które kosztowały "brakującą" kwotę :o). Gdy odpowiadałem że interesuje mnie aparat jedynie, zrzucali mnie na drzewo mówiąc, że akurat się skończyły i będą za miesiąc tylko że muszę ponowić zamówienie ;oP . Tak w kółko.
Większość tych super atrakcyjnych cen to fikcja literacka :o) posiedziałem ostatnio w stanach i miałem okazję odwiedzić podobne sklepy na miejscu.... nigdy tam nie kupię !!!

Dodam też coś czego pewnie nie zauważyłeś:
All prices are after Manufactured mail-in rebates where applicable.
życzę szczęścia w zakupach !!

czwartek, 19 stycznia 2006, 18:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2