Teraz jest piątek, 21 września 2018, 15:59

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 nikon d80 i nikon d200 
Autor Wiadomość

Post nikon d80 i nikon d200
na poczatku chcialem sie przywitac, jestem tu nowy...

mam pytanie odnosnie wyzej wymienionych modeli d80 i d200 czy na wyswietlaczach lcd w obu modelach jest mozliwosc wylaczenia hmm jakby to nazwac..., przeswietlonych miejsc..., chodzi i o takie migajace biale plamy...

i drugie pytanie czy nie orientujecie sie moze czy w najblizszym czasie ma wyjsc jakis nowy model nikona?

dziekuje i pzdr

piątek, 10 listopada 2006, 02:46

Post Re: nikon d80 i nikon d200
marioneq napisał(a):
mam pytanie odnosnie wyzej wymienionych modeli d80 i d200 czy na wyswietlaczach lcd w obu modelach jest mozliwosc wylaczenia hmm jakby to nazwac..., przeswietlonych miejsc..., chodzi i o takie migajace biale plamy...

wow :mrgreen: w instrukcji pisze jak byk. da sie wylaczyc, uzyj szczalek. przypominam sobie ze nawet kiedys ktos tu pisal ze ma zepsuty wyswietlacz :mrgreen: a chodzilo wlasnie o to

marioneq napisał(a):
i drugie pytanie czy nie orientujecie sie moze czy w najblizszym czasie ma wyjsc jakis nowy model nikona?

a dlaczego pytasz, ledwo co wyszedl d80 :roll: a tak pozatym d40 ma wyjsc, ale to bedzie model nizszy od d50 - a ty na te wyzsze patrzysz :?:

piątek, 10 listopada 2006, 16:17

Post Re: nikon d80 i nikon d200
templar napisał(a):
wow :mrgreen: w instrukcji pisze jak byk. da sie wylaczyc, uzyj szczalek. przypominam sobie ze nawet kiedys ktos tu pisal ze ma zepsuty wyswietlacz :mrgreen: a chodzilo wlasnie o to

zamierzam kupic wlasnie nikona i ciegle czytam, porownuje itd biore pod uwage modele d80 i d200..., a co do wyswietlacza to widzialem to w sklepie i troszke mnie to irytowalo..., dlatego pytam...
dzieki za odp:-)

Cytuj:
a dlaczego pytasz, ledwo co wyszedl d80 :roll: a tak pozatym d40 ma wyjsc, ale to bedzie model nizszy od d50 - a ty na te wyzsze patrzysz :?:

no na wszelki wypadek, gduby okazalo sie ze np na swieta moze ukazac sie jakis nowy model to bym sie wstrzymal... :wink:

[ Dodano: Sro Lis 22, 2006 2:33 am ]
jeszcze raz ja...
jeszcze raz z maloambitnym pytaniem...

ale jeszcze raz liczac na uzyskanie odpowiedzi:
mianowicie czy nikon d80 ma rowniez uszczelniony korpus i przyciski jak jego kolega d 200?
niby nic a jednak jak dla mnie bardzo znaczace:

http://www.fotopolis.pl/obrazki/d200mokry.jpg

sobota, 11 listopada 2006, 04:29

Jakby miał, to nikt by nie kupił d200 ;-)

Pozdrawiam
Ulv

środa, 17 stycznia 2007, 18:27

Post D80 vs D200
D80 raczej został stworzony z myślą o użytkownikach D70, D 200 natomiast jest namiastką profesjonalnej zabawki Wszystko uzależnione jest do czego będzie potrzebny ten aparat jeżeli chcesz używać sprzętu do pracy tzn mniej amatorsko, to polecał bym D200

czwartek, 18 stycznia 2007, 22:42

jeżeli chodzi o nowego Nikona To wyjdzie za nie długo nowy D200 prawdopodobnie z dopiskiem DX

środa, 30 maja 2007, 22:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]