Teraz jest piątek, 20 kwietnia 2018, 01:15

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 do tych co sie zdecydowali a1/f717/nikon5400? 
Autor Wiadomość

Post do tych co sie zdecydowali a1/f717/nikon5400?
teraz mam jeszcze wiekszy problem ze zdecydowaniem sie...
Myslalem o Minolcie, ale sam juz nie wiem czy nie lepiej Sony albo Nikona...watpliwosci przyspozylo mi info o A1, slyszalem ze pojawiaja sie w tym modelu problemy z elektronicznym wizjerem, a nawet ze potrafi wysiasc i to juz po 3-4 tys. zdjec....czy to prawda?

http://dpreview.bizrate.com/marketplace ... 65434.html

Moje obawy dopelnila informacja od sprzedawcy w jednym ze sklepow (media markt w M1)
iz musieli z tego powodu wycofac cala ostatnia palete.....

jestem bardzo zainteresowny tym aparatem, jednak wolalbym nie ryzykowac trafienia modelu z felernej serii.....
No i co z tym szumem....czy mozna gdzies zobaczyc tego dowod? jakies zdjecia w sieci?

czy ktos z Was spotkal sie z tymi problemami? a moze mysleliscie (o czym czytalem na forum) nad wyborem i juz go dokonaliscie? tak wiec a1,f717, czy nikon5400?
dziekuje z gory bardzo za odpowiedzi i opinie, pozdrawiam.

niedziela, 7 marca 2004, 15:57
Mam A1 od tygodnia. Właśnie wróciłem z wyjazdu, gdzie trochę porobiłem fotek (bo przecież nie fotografii :D ) i większych mankamentów nie stwierdziłem. Pamietam, że jestem komuś winny parę fotek do oceny aparatu; niedługo je wyślę. Natomiast nie wiem, czy zwróciłeś uwagę na to, że zastrzeżenia miał tylko 1 użytkownik, co oczywiście może nic nie znaczyć. Osobiście wątpię by wizjer wysiadał po 3-4 tys. zdjęć, bo co to ma wspólnego to nie wiem. Facet w dodatku pisze, że taka ilość zdjęć sprawia, że aparat będzie już po gwarancji (albo niedokładnie zrozumiałem ). Ja w ciągu tego tygodnia zrobiłem ok 250 zdjęć. Teoretycznie za 3 miesiące odpowiem Ci jak się sprawuje MÓJ wizjer. Jak na razie jestem bardzo zadowolony z aparatu (w końcu co mam innego napisać po wyłożeniu TAAAKIEJ kasy :D ) [/list]

niedziela, 7 marca 2004, 20:57

to fakt.....ja rowniez nadal stawiam na A1, choc wolalem sie upewnic czy nikt z rodakow nie mial takich przejsc...
Co do sprzedawcy w MM to probowal mi sprzedac A2 stad moze nieco wyolbrzymil info o wycofaniu calej serii....

Chetnie obejrze fotki jak by byly gdzies w sieci, choc juz jeden link dostalem od "bonnuma" (dzieki raz jeszcze)...

pozdrawiam

poniedziałek, 8 marca 2004, 11:56
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]