Teraz jest poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 05:44

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Przesiadka z C5050 na A1 
Autor Wiadomość
Post Przesiadka z C5050 na A1
Witam
Posiadam C5050 ale myśle nad zmianą, kusi mnie szeroki kąt i lepszy zoom w A1, niestety nie mam możliwości porównania olka do mimolty, czy któryś ze szczęśliwych posiadaczy A1 miał może możliwość dokonania porównania do olka :?: proszę o jakies opinie na ten temat, oczywiście zapraszam także wszystkich innych którzy chcą wyrazić swoja opinię.
Z góry dziekuje i pozdrawiam.
Darek

piątek, 12 marca 2004, 07:06

Mam A1 od niedawna. Przesiadłem się z Nikona C2500.
A1 to bardzo dobry i "twórczy" aparat. Jednak jakość zdjęć jest chyba trochę poniżej przeciętnej wyznaczanej przez MARKOWE aparaty PROSUMERSKIE. Widziałem zdjęcia z C5050 (co prawda tylko te "lepsze" bo kto by się kulawymi chciał chwalić) i obawiam się że ich jakość jest porównywalna/lepsza od A1. Głupio było by się rozczarować. Poczekaj jeszcze trochę, zobaczymy jakie zdjęcia robią te nowe 8MP i jak ich ceny będą wyglądały za 2-3 miesiące.
Moja ocena A1 - wszystko super, naprawdę klasa, nie ma się do czego przyczego przyczepić... oprócz... szumów na zdjęciach :!: Ja kupując ten aparat wiedziałem co robię, i świadomie wybrałem ten model, godząc się z szumami. Ale ja przesiadłem się z Nikona 2500, który jest TYLKO małpką :!:

niedziela, 14 marca 2004, 23:12
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]