Teraz jest niedziela, 23 września 2018, 01:37

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 z1 najtaniej allegro?, media austria? polus? 
Autor Wiadomość

Post z1 najtaniej allegro?, media austria? polus?
WITAM.pierwszy raz jestem na forum, chyba się zdecydowałem na zakup minolty z1, kierując sie raczej syntymentem do marki, mam min dyn 5 i starsze modele, nidgdy niezawodziły.
czy ktos wie aktualnie gdzie najtaniej opłaca się zakup?
znojomi przywoża sprzet z niemiec i austrii...
allegro..zawsze niepewne... ostatnio zostałem oszukany przez supresprzedawce( konto zawieszone- sprawa na policji..)
polus? czytam opinie fanatyka z wrocławia na temat firmy z wrocławia :)
- to raczej mało wiarygodne.
bardzo prosze o jakieś sugestie i pomoc. dziekuje i pozdrawiam

wtorek, 6 kwietnia 2004, 00:04
Moderator

Post Re: z1 najtaniej allegro?, media austria? polus?
BARRBARIAN napisał(a):
polus? czytam opinie fanatyka z wrocławia na temat firmy z wrocławia :)
- to raczej mało wiarygodne.

Skoro to jest dla Ciebie mało wiarygodne i jesteś na tyle leniwy, aby sprawdzić ich konto na serwisie aukcyjnym, co potwierdziłoby nie tylko moje słowa, to po co w ogóle się nas pytasz o zdanie??? Nie ma sensu, bo żadna odpowiedź nie będzie satysfakcjonująca :) Gdybyś się właśnie choć troszkę zainteresował całą sytuacją, to wiedziałbyś, że "POLUSA" nie sprzedaje chwilowo takiego sprzętu i u nich na pewno nic nie kupisz. Na Allegro można pewnie kupić, chyba że się tego nie potrafi - wystarczy odpowiednio wybrać sprzedawcę. Nie podam żadnej nazwy, bo na forum nie mogę. Zresztą dla Ciebie to i tak niepewne źródło, tym bardziej jeśli reklamuje je "fanatyk z wrocławia" (Ps. Nazwy miast piszemy zazwyczah z dużej litery.), co jest już ewidentnie małowiarygodne.

Powodzenia w szukaniu kolejnych źródeł :twisted:

wtorek, 6 kwietnia 2004, 00:55

NOZYCE SIĘ ODEZWAŁY..:) A SKĄD TAKI WNIOSEK ŻE CHODZI MI O TWOJĄ JAK WNOSZE SKROMNĄ OSOBĘ...?
...CHOCIAŻ CHCIAŁEM USŁYSZĘ OPINIE KOGOKOLWIEK OPRÓCZ CIEBIE TO JEDNAK DZIĘKUJĘ ZA USTOSUNKOWANIE SIĘ DO MOJEJ BANALNEJ PROŚBY...:)

środa, 7 kwietnia 2004, 15:24
Moderator

To, że pytałeś na forum oznacza, iż czekasz na odpowiedź od wszystkich, czyli od "NAS"...

Wiadomo, że o mnie chodzi, bo tylko ja tu jestem oficjalnie z Wrocławia i często reklamowałem wspomnianą firmę :)

Co da Ci opinia kolegów (chyba możemy się tak nazywać :) ), skoro będzie taka sama (jednoznacznie polecamy aukcje), a Ty i tak nie ufasz takiemu sposobowi kupowania?

Gdybyś jednak zmienił zdanie, to daj PW - wtedy otrzymasz może namiar :)

środa, 7 kwietnia 2004, 17:06

DZIEKUJĘ ZA ODPOWIEDZ I PRZEPRASZAM JEŚLI CIE URAZIŁEM, SAM NA ALLEGRO DUŻO KUPUJE I CZASAMI COS SPRZEDAJĘ, MAM DWA NICKI ALE SIE BOJE KUPIC COŚ ZA TAKĄ DOSYĆ DUŻĄ KWOTĘ, OSTATNIO ZOSTAŁEM OSZUKANY( I WIELU INNYCH) PRZEZ SUPERSPRZEDAWCĘ ( MIAŁ PONAD 1300 PKT..:) )NIE WIEM JAK REALIZOWANA JEST GWARANCJA NA PRODUKTY ZZA OCEANU..
W 2002 KUPIŁEM W NIEMCZECH MINOLTĘ DYNAX 5 W SKLEPIE MÓWILI ŻE GWARANCJA JEST NA TERENIE CAŁEJ EUROPY.., NA SZCZĘŚCIE NIE MUSIAŁEM TEGO SPRAWDZAĆ...BO AWARII MOJEJ DYNAX 300 NIE WARTO BYŁO USUWAĆ...PO USŁYSZENIU CENY NAPRAWY TYLKO SIĘ ROZEŚMIAŁEM BO PRZEWYŻSZAŁA CENĄ KOSZT NOWEJ Z WYPRZEDAZY..:)
POZDRAWIAM
BARRBARIAN

środa, 7 kwietnia 2004, 17:48
Moderator

Nie ma sprawy. Ja też kupiłem ostatnio dysk za 350 zł i po 2 miesiącach go wciąż nie mam. Ale to nie jest oszust i po prostu ma kłopoty, więc liczę na miłe zakończenie całej sprawy.

PS. Wysłałem Ci PW z jednym pewnym sprzedawcą - 100%!

środa, 7 kwietnia 2004, 18:22

ja swoją z1 również kupiłem na allegro.. jeśłi idize o gwarancję to minolta zastrzega się że napewno nie będzie preferowała eurogwarancji wydanych przed 1 maja - to tyle jeśli idzie o gwarancję zagraniczną w Polsce -przy czym jak większość aparatów z allegro, mój również jest z Niemiec -więc jeżeli masz możliwośc za pośrednictwem znajomych zściągnąć go z zagranicy (nieznam cen w Austrii -ale zwykle tam było taniej niż w Niemczech) to chyba warto skorzystać.

środa, 7 kwietnia 2004, 18:48
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]