Teraz jest sobota, 21 kwietnia 2018, 13:23

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Jaka Lampa do A1 
Autor Wiadomość
Post Jaka Lampa do A1
Jestem świeżym posiadaczem A1 jaką lampę niefirmową można stosować z tym aparatem.Orginalne są troszkę drogie - może metz albo soligor? Jak pracuje Sunpak 400 miałem go z 505si ale coś mnie pokusiło na Canona G3 i sprzedałem cały osprzęt do minolty.

piątek, 30 kwietnia 2004, 23:08

Sam chciałbym wiedzieć :( Ale oryginalne mogą pracować z A1 bezprzewodowo... to kusząca opcja.

Ogólnie mam ten sam problem.

sobota, 1 maja 2004, 15:57
i nic starconego ........ Sunpack nie współpracuje z A 1 z A 2 .Właśnie wczoraj próbowałem . Zdjecia wychodzą białe przepalone . A na 1/16 błysku znowu za blade . Sam mam Sunpacka 4000 od kompletu z Dynaxem 5 z którym dobrze współpracował. Teraz będę zmuszony go opylić razem zresztą z Dynaxem 5 ą i zoomem 75-300.... Może ktośjest chętny ? Tanio sprzedam bo przesiadłem się na A 1 ....

Jak co to zapraszam a.pawlowski@minolta.pl

sobota, 1 maja 2004, 19:57
Co myślicie o Program Flash 2500(D)?

czwartek, 20 maja 2004, 20:36

czwartek, 20 maja 2004, 20:39
mam obecnie 5400 HS w domciu i podobnie pracyje jak sunpak.Błyska ale zero współpracy z aparatem.

Czy miał już ktoś do czynienia z 2500 D. Cena w miarę ok.550 złociszy.
Byłem w fotojokerze ale obsługa jest do d***y. Jak położę kasę to ją ściągną z magazynu, ale wcześniej potestować nie da rady.

piątek, 21 maja 2004, 09:06
Panowie niestety A1 i A2 zrsesztąteżpracuje tylko i wyłącznie z lampami Minoltowskimi 3600 i 5600 D oraz z lampami studyjnymi poprzez wężyk ..... :lol: :lol: :lol: takie to wredne elektroniczne cudeńka powstały w Osace u chopaków z metra ciętych w kraju kwitnącej wiśni ..... Tak mi powiedzieli koledzy z Minolta Camera Polska... i nie ma co kombinować z Sunpackami i z lampami typu 2500 .....

sobota, 22 maja 2004, 17:04
Moderator

A czy mógłbyś może sprawdzić, czy Z1 współpracuje s Sunpakiem 400? Bardzo proszę, bo ja nie mam gdzie.

Dzięki.

I jak możesz, to daj znać później.

sobota, 22 maja 2004, 17:41

Tak mi powiedzieli koledzy z Minolta Camera Polska... i nie ma co kombinować z Sunpackami i z lampami typu 2500 .....

wiesz jak to jest - kazda sroka swoj ogon chwali.
z reguly gdy sie pytasz w firmowych sklepach o prace z odpowiednikami, to powiedza Ci ze "raczej" nie, "ponoc" lubia sie zacinac itp itd. duzo malo konkretnych i do konca okreslonych slow, a chodzi o to zeby sprzedac swoje, a nie czyjes (bron Boze konkurencji :wink: ).
i to nie ze minolta czy cos. oni robia aparat i robia lampe, wiec wiedza ze to dziala ok i biora za prace odpowiedzialnosc. gdy sobie zalozysz inna, no logiczne - oni odpowiedzialnosci juz nie za prace nie wezma. :idea:

niedziela, 23 maja 2004, 10:06
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]