Teraz jest wtorek, 25 września 2018, 04:01

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Formatowanie karty w Z2 
Autor Wiadomość

Post Formatowanie karty w Z2
Jak sformatowac karte w Z2.
Przegladam menu i nie moge znalesc odpowiedniej opcji:-(.
Mozecie mnie poprowadzic za raczke i wskazac co nalezy nacisnac/przelaczyc aby sformatowac karte w Minolcie Z2.

piątek, 4 czerwca 2004, 10:23

Wchodzisz w tryb oglądania zdjęć (nie QuickView tylko ten co to sie go ustawia tym przełącznikiem), otwierasz Menu i tam w pierwszej zakładce jest Format :)

p.

piątek, 4 czerwca 2004, 11:34
A moge sie dowiedziec po co formatowac pamiec??
No chyba ze macie na mysli format w celu wyczyszczenia zapisanych zdjec :D:D

czwartek, 29 lipca 2004, 19:25
Nie jest to jedyna sytuacja gdy formatuje sie pamieci. Co wiecej, w tej sytuacji mozna obejsc sie bez formatu, ale sa takie w ktorych sie nie da :twisted:

piątek, 30 lipca 2004, 11:48
prosze o pomoc: mam świeżutki aparat (moja pierwsza cyfrówka-canon nawiasem mówiąc) i nową nieużywaną kartę. czy przed pierwszym użyciem całego zestawu muszę formatować kartę w aparacie??? jeżeli cos takiego sie robi, na czym to polega i jak to zrobic??
pytanie moze smieszne dla przytłaczającej większości , ale z tym nikt sie przeciez nie rodzi i trzeba sie nauczyc. może ktoś wykaze trochę cierpliwości, nie chciałbym czegos od razu popsuc

niedziela, 9 stycznia 2005, 22:09

prosze o pomoc: mam świeżutki aparat (moja pierwsza cyfrówka-canon nawiasem mówiąc) i nową nieużywaną kartę. czy przed pierwszym użyciem całego zestawu muszę formatować kartę w aparacie??? jeżeli cos takiego sie robi, na czym to polega i jak to zrobic??
pytanie moze smieszne dla przytłaczającej większości , ale z tym nikt sie przeciez nie rodzi i trzeba sie nauczyc. może ktoś wykaze trochę cierpliwości, nie chciałbym czegos od razu popsuc

nie ukrywam że tak.. może mniej śmieszne by było gdybyś zadał je w dziale poświęconemu canonowi :twisted: .. a tu to jawna prowokacja więc chyba poważnych odpowiedzi się nie spodziewaj :D.. nie mniej jednak gdyby chodziło o minoltę, to zasugerowałbym sformatowanie pamięci na samym początku - zawsze to pewniej ;)

niedziela, 9 stycznia 2005, 22:49
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]