Teraz jest piątek, 24 maja 2019, 09:28

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 PORÓWNANIE MINOLTA DiMAGE Z1 kontra Z2 - czy warto dopłacić? 
Autor Wiadomość
Moderator

Trudny wybór. Masz większą matrycę, ale większe szumy. Większe aberracje w tele, a mniejsze w wide. No i nieco więcej kosztuje.

niedziela, 10 października 2004, 23:59
Myślę że 4Mpiksle Z2 to duża zaleta, a przy większym rozmiarze fizycznym matrycy nie powinna więcej szumieć. Dalej "Live Histogram" bardzo dobra rzecz (osobiście zawsze używam w A1). Ciągły AF - jeśłi działa tak jak w A1 to też dobra rzecz. Gdyby jeszcze zapisywał w formacie RAW. Osobiście decydowałbym się na Z2. Pozdrowienia

poniedziałek, 18 października 2004, 13:15
Moderator

No to się mylisz... Z2 bardziej szumi, niż Z1.

poniedziałek, 18 października 2004, 13:20

czyżby Z1 nie był jednak najlepszym aparatem ???

musisz się pogodzić z faktem że Z2 jest lepsza od Z1 (nie zawsze można być posiadaczem najlepszego aparatu) trzeba się z tym pogodzić bo inaczej jest się nieco smiesznym .

pozdrowienia dla wszystkich

a szczególne dla Vendeura ... i co ponownie usuniesz mój post??

poniedziałek, 18 października 2004, 14:22
Moderator

ha ha Vendeur prawda w oczy kole ???

czyżby Z1 nie był jednak najlepszym aparatem ???

musisz się pogodzić z faktem że Z2 jest lepsza od Z1 (nie zawsze można być posiadaczem najlepszego aparatu) trzeba się z tym pogodzić bo inaczej jest się nieco smiesznym .

pozdrowienia dla wszystkich

a szczególne dla Vendeura ... i co ponownie usuniesz mój post??

Zabawany jesteś dzieciaku. Każdy wie, że nie masz racji. I to pod każdym względem... Z1 nie jest najlepsza, Z2 nie jest lepsza od Z1, Z2 nie szumi mniej od Z1, wręcz przeciwnie. Nie nazywaj mnie nigdy śmiesznym.

Jeśli twój umysł pozwala na chwilę wytężenia ipotrafi analizować dane, to przeglądnij tematy porównujące oba modele na innych forach, zobacz zdjęcia i później się wypowiadaj. Bo wszczynanie kłótni bez powodu jest godne pożałowania ;).

:lol: A najlepsze jest to, że myślisz, iż się przejmuję Twoim postem. Wyobraź sobie, że mam go "w głębokim poważaniu" :D. Jest wielu takich cwaniaczków na wszystkich forach, co tylko próbuję namieszać.

Żałosne jest, że nie masz na tyle honoru, aby się przedstawić, nie wspominając o logowaniu.

PS. Dzięki za pozdrowienia, choć od takiego osobnika są mi obojętne, bo nieszczere.

PS2. Każdy Twój kolejny post nie na temat wątku zostanie usunięty.

EOT.

poniedziałek, 18 października 2004, 15:21
Post Gdzie te fotki
Napisałeś żeby przejrześ zdjęcia na innych forach. ALE GDZIE. Szukam drugi dzień i nie moge znaleźć zdjęć. Może źle szukam. Pomoże ktoś?

A tak poza tym to chyba sobie kupie Z3 bo naprawde już sam nie wiem co myśleć o tych Z-etach

sobota, 23 października 2004, 13:26
wg. gazetki sklepu komputerowego w Krakowie...

Z1 - cena - 1520 zł
Z2 - cena - 1780 zł

Nie ma wcale aż tak dużej róznicy cenowej , dlatego mocno się zastanawiam nad wyborem.

Znajomy poleca mi niby Z2 , bawiłem się Z1 i też fajny - nie wiem co zrobić...

--------------------------
A ja nabylem ostatnio Z2 w cenie 1519 zl i nie z allegro! Wiec mozna kupic o wiele taniej niz w cytowanym tekscie. pozdrawiam

poniedziałek, 1 listopada 2004, 22:54

a jak sie ma Z3 do Z1 albo Z2??

sobota, 6 listopada 2004, 16:45

Z3 idze kupić za 1748 zeta nawet też w tym samym sklepie co podawałem powyżej linka-a może jest gdzieś taniej?-nie wiem (trzeba szukać)

pozdrawiam

poniedziałek, 8 listopada 2004, 11:35
nastawiłęm sie na zakup Z3 - ale teraz mocno sie zastanawiam czy warto i czy nielepsze będzie Z1
czy prócz stabilizacji są jakieś znaczące różnice ?? czy bardziej szumi niż Z1 ??
sorry za tysieczne pytanie na ten temat - ale nie znalazłem na ten temat nic (może słabo szukałem)

wtorek, 16 listopada 2004, 00:40

Another happy customer :twisted: :mrgreen:

wtorek, 16 listopada 2004, 20:32
Też zastanawiam sie co kupić, na Allegro widziałem nową z2 za 1199 zł.
Zastanawiam sie nad z2, czy z3, a może dać sobie spokój z uzetką i kupić canona a95

sobota, 4 grudnia 2004, 04:21
A ma może ktoś fotki z serii Z na warszawe nocą ? np. Z Pałacu Kultury i Nauki ??

poniedziałek, 31 stycznia 2005, 17:08
Nie warto kupować jakiegokolwiek aparatu fotograficznego firmy Konica Minolta.

Gdy będziecie potrzebowali pomocy albo serwisu gwarancyjnego wtedy poznacie prawdę o tej firmie.

środa, 9 lutego 2005, 23:43

Nie warto kupować jakiegokolwiek aparatu fotograficznego firmy Konica Minolta.

Mam - nie żałuje, support też ujdzie, a z serwisu nie korzystałem - i nie pali mi sie :]

czwartek, 10 lutego 2005, 00:41
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona