Teraz jest środa, 26 września 2018, 15:00

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 z2 + UV matin 
Autor Wiadomość

Post z2 + UV matin
Witam

czy ktoś może zauwazył że czasami z2 ma problemy z ostrzeniem na większe odległości tak około 15-20 metórw z założoną tuleją 52 i UV u mnie marki matin?

Zdjęc nie pokaże bo jak robilem zdjecia z ukrycia i zależało mi na szybkości i aparat jakoś tak licho mi ostrość ustawiał niby na lisćie blisko mnie, potem na jakieś drzewa, albo wogule nie umiał na nic złapać ostrości to się wściekłem i ściągnołem całą tulej bo łatwiej zchodzła niż sam filt.
Ściągając myślałem że ktoś sie bawił moim sprzętem, może zdjecia przeglądał czy coś i wypalcował mi filtr to go ściągnołem. Fakt aparat odrazu widział na co się zasadziłem, potem przeglądając się "winowajcy" nie dojżałem jakiś odcisków palców czy innych problemów. No chyba ze się samo wypucowało jak wżuciłem do kieszenie polaru ?

Ktoś takie coś zauważył czy to była złośliwość rzeczy martwich?

Minolta Z2 :: 128 MB :: 16 MB :: Tulej 45/52 :: UV 52 :: Minolta Flash 3600 (D) :: 4 x Sanyo 2300 :: MW 8168 GS :: Osłona przeciwsłoneczna :: Statyw Vanguard jakiœ tam :: Kuferek Case Logic :: Głupie pomysły :: pewnie jeszcze coœ ciekawego

czwartek, 26 sierpnia 2004, 01:19
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]