Teraz jest piątek, 14 grudnia 2018, 19:13

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 minolta z2 kilka pytań 
Autor Wiadomość
Post minolta z2 kilka pytań
witam wszystkich, zakupiłem sobie minolte z2, z aparatu jestem zadowolony, polecam dla amatorów, jest to moja 1 cyfrówka (makro rządzi :) ). mam pare pytań do wyjadaczy i szukam porady:

potrzebuje jakis pokrowiec do tego aparaciku jakis niedrogi co możecie mi polecić?
znanazłem też nakładkę szerokokątną (wygląda jak kawałek aluminium bez żadnego obiektywu) a kosztuje 500 zł do czego ona słuzy i czy któś mógły przedstawic zdjęcia z nakładką i bez...będę wdzięczny...lub chociaz opisać na co ja te 500 zł wydam...:) z góry dzieki..

poniedziałek, 30 sierpnia 2004, 15:15

Co do pokrowcow polecam media markt - ceny nawet rozsadne, wybor bardzo sucy, no i co najwazniejsze dopasujesz sobie dokladnie aparat do futeralu. Najlepiej gdybys wlasnie sam poszedl i sobie poogladal, kazdy nosi co innego w takiej torbie, jednym potrzeba schowac sam aparat a innym aparat z roznym osprzetem.

Co do konwertera szerokatnego to da ci on szerszy kat - zmiescisz wiecej w kadrze ale to sie wiaze z pewnymi niedogodnosciami - ajkmi to juz bylo wiele razy na forum, lacznie z przykladowymi fotami z uzyciem konwertera firmy raynox - poszukaj dokladnie, bo naprawde byl dosc ladnie opisane wszystko.

poniedziałek, 30 sierpnia 2004, 15:40
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]